Arama sonuçları: *

1. Furkan²

2024 yılında Windows 10 vs Windows 11

Win 11 kur.
  2. Furkan²

Windows 11 geçilmelimi düzgün mü şuan?

İlk çıktığından beri kullanıyorum gayet iyi durumda.
  3. Furkan²

Windows 11 den 10 geçiyorum sizce mantıklı mı ?

1000+ fazla bilgisayara win11 kurdum daha şikayet eden olmadı bir de windows bu hatalar illa olacak sistem olarak zaten mükemmel değil ama 10 dan eksiği yok.
  4. Furkan²

Windows 11 den 10 geçiyorum sizce mantıklı mı ?

Win11 açıkça daha iyi. Baştan temiz kurulum yapmanı öneririm.
  5. Furkan²

WİN 10 DAN WİN 11 E GEÇEMİYORUM

Bu şartları sağlamıyorsan güncelleyerek geçemezsin.
  6. Furkan²

Modding Windows 10 Öldü, Peki Ya Windows 11?

Windows 10, 11, Server 2022, Linux kullanıyorum. Senin sorunun direkt işletim sistemi ile 10 ya da 11 farketmez donanımsal ya da yazılımsal bilemem ama dosyalarını yedekle yeni imaj kur, sıkıntının imajında olduğunu düşünüyorum.
  7. Furkan²

Cmd ile Windows 7 etkinleştirilirmi?

Win7 mi pardon farketmemişim. W7 yıllar oldu kullanmayalı hatırlamıyorum sen yine de dene sonuçta hepsi windows belki işe yarar.
  8. Furkan²

Not: Tüm işlemlere rağmen etkinleşmediyse "kms.lotro.cc" kısmını "kms8.msguides.com" olarak değiştirip tekrar deneyebilirsiniz
  9. Furkan²

Hangi kodu yazdıktan sonra bu hatayı aldın?
  10. Furkan²

Yaşamazsın al sana Türkçe'sini atayım daha rahat yaparsın: https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/
  11. Furkan²

Etkinleştirebilirsin.
  12. Furkan²

Modding WINDOWS Güncellenmiyor

Bilgisayarı yeniden başlat tekrar dene.
  13. Furkan²

Windows 10 mu Windows 11 mi?

Win 11 tab2.
  14. Furkan²

Modding Bat Dosyası Oluşturma

Cidden yordu :D Bi de sunucuya bağlı old. için geriyor. 1682187690 İlgilenen herkese teşekkür ederim. @IntelPentium @METSHEESH @Latrinariam @firsatgamingx
  15. Furkan²

İlk böyle yapmıştık olmadı ama bi daha denedim, yine olmadı :D 1682187305 Allah'ına kurban oldu sonunda :D
  16. Furkan²

Buyur reis. Bi ton bişi denedim olmadı chat gpt ye yazdım o da böyle düzenledi o da olmadı :D
  17. Furkan²

@echO off for /f "delims=" %%a in ('wmic cpu get name ^| findstr /C:"Intel(R) Core(TM) i9-11900KF"') do set CPU_NAME=%%a if defined CPU_NAME ( start "" "C:\Program Files\NZXT\CAM\Nzxtcam.exe" ) else ( echo CPU not supported. ) exit Bu şekilde x86'yı kaldırdım ama değişmedi maalesef. olmadı yolu...
  18. Furkan²

Bir düzenleme yapmıştım, sistemi yeniden başlatıp dediklerinizi deneyeceğim.
  19. Furkan²

Bilgisayarı yetkilendirip yapıyorum 2-3dk sürer. 1682184367 Knk kodun doğru sanırım çünkü uygulamayı çalıştırmaya çalıştı ama uygulama bulunamadı diyor uygulamanın olduğu klasörün resmini bi atayım sana kontrol eder misin? 1682184529 @firsatgamingx Acaba programı kaldırıp tekrar mı kursam...
  20. Furkan²

Bat dosyası oluşturdum ama çalışmadı. Öncelikle yapmak istediğimi yazayım sonra yazdığım kodu aşağıya yazacağım. Amacım bilgisayar başladıktan sonra NZXT CAM uygulamasının çalışması. Neden programın kendi windows başladığında çalış özelliğini kullanmıyorsun derseniz. Birden fazla bilgisayarım...
Top Bottom