Arama sonuçları: *

• Users: Naze
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. N

Cmd ile etkinleştirilen windows format atınca eski haline döner mi?

Tamam, çok teşekkür ederim.
  2. N

Cmd ile etkinleştirilen windows format atınca eski haline döner mi?

Cmd'den windows etkinleştirdim ama içime sinmedi, format atsam windows kms ile bağlantıyı keser mi? Oem key almayı düşünüyorum bu keyi format atarkenki ekranda mı gireyim yoksa windows kurulunca ayarlardan mı gireyim?
  3. N

Cmd ile windows etkinleştirdim pişman oldum

Tamam format atacağım ama o sunucularla bağlantıyı keser değil mi? Bakarak yaptığım rehberde formattan sonra gittiği, tekrar aktifleştirmek için aynı yöntemleri tekrar etmem gerektiği yazıyor. Formattan sonra oem key alıp girince Microsoft sunucularına bağlanır değil mi?
  4. N

Format attığım zaman kms sunucuları ile bağlantıyı keser değil mi?
  5. N

Bir sıkıntı yok ama yok sunucuya bağlanıyor vs. gibi şeyler okuyunca içime kurt düştü, ya bir şey olursa diye. Bilgisayarım yeni olduğu için büyük ihtimal. Format atsam ve oem key girsem geri alabilir miyim bu yöntemi ya da gerek var mı? Buradaki bir rehberden bakarak yaptım.
  6. N

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Ben bu yöntemi yeni bilgisayarıma yaptım ama sonradan içime kurt düştü nasıl geri alabilirim? Format atsam düzelir mi?
  7. N

Yeni bilgisayar aldım, Windows deneme sürümünde olduğu için sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyordu, ben de rahatsız oldum ve dayanamayıp programsız Windows etkinleştirmeyi araştırdım ama zararlarına vs. bakmadım. Windows'u CMD kullanarak etkinleştirdim ama sonrasında biraz daha...
Top Bottom