Arama sonuçları: *

• Users: bpolatr
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. B

windows subsystem başlamıyor

Arkadaşlar Windows Subsystem for Android yükledim ama başlatılıyor diyor ve bir türlü başlamıyor yardımcı olabilecek var mı? mı?
  2. B

Window 11 neler getirdi, neler yeni, neler kaldırıldı ve neler hala bizimle?

acaba tüm android uygulamaları için mi yoksa belli uygulamalar için mi bu şekilde olacak
  3. B

Window 11 neler getirdi, neler yeni, neler kaldırıldı ve neler hala bizimle?

Arkadaşlar merhaba Windows 11 güncellemesinin geleceğini öğrendik ve hatta İSO dosyasını bile gördük. Peki Windows 11 geldi ama neler getirdi ve neler götürdü? Microsoft Resmi Sitesinde detaylı bir şekilde açıklama yer alıyor ve sisteminizin Windows 11 destekleyip desteklemediğini bile PC...
  4. B

Windows 11 Donanım gereksinimleri karşılanmıyor

https://www.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-11?OCID=pchc_windows_app_omc_win windowsun resmi sitesinden aşağıya inerek uyumluluğu denetleyebilirsin
  5. B

Windows 11 Donanım gereksinimleri karşılanmıyor

birkaç arkadaşta daha bu şekilde şuan ise win 11 tanıtım videoları yayınlanıyor ilerde belli olur ne demek olduğu
  6. B

Windows 11 Tanıtım Videosu Windows Tarafından Yayınlandı

İlk defa görüyorum. Kurarken mi bu iletiyi aldın 😳
  7. B

Burda gösterildiğine göre güzel gibi bakalım başka ne sunacak
  8. B

Arkadaşlar yaklaşık 2-3 saat önce Windows resmi youtube kanalına Windows 11 tanıtım videosu yükledi. Bu sayede kafamızda oluşan ve nereden geldiği bilinmeyen windows iso dosyası tam olarak oturdu diyebiliriz. Sizce windows 11 nasıl olmuş ve bize yeni neler getirecek?
  9. B

Windows 10 format nasıl atılır

Ssd yi biçimlendir o zaman sadece
  10. B

DRİVER GÜNCELLEME PROĞRAMI

Driver programları kullanmayın. Manuel olarak kendiniz indirip kurun
  11. B

Format atacağım ama hangi sürümü kurmam gerektiğini bilmiyorum?

Hangisinde daha stabilse onu kurman bence en mantıklısı
Top Bottom