Arama sonuçları: *

1. G

Manjaro Linux Ethernet bağlantısı çok geç geliyor

Manjaro Linux xfce kullanıyorum wifi kısmında çok bir sorunum yok ama yavaş ethernet bağlamaya çalıştığımda ise bağlanıyor şeklinde kalıyor çok uzun süre beklesem bağlanıyor ve sorun kalmıyor ama o sürede fazla uzun bazen anında bağlandığıda oluyor ama çok düşük ihtimalle oluyor cevap verirken...
  2. G

Sizce Hangi Linux Dağıtımını Seçmeliyim?

burda soruyu sana yönelticem çünkü linux windowsun aksine kurmadan amacına göre dağıtom seçiyorsun şimdi soruları kendine sor ve cevabını seç oyun oynuyormusun evet ise steam os yeniysen mint , manjaro ubuntu (ubuntu tablete benzer bir masaüstü kullanıyor lubuntu gibi varyantlarıyla...
  3. G

Windows vs linux vs macOS vs UNIX

Bence açık kaynak kodu özelleştirilebilir masa üstü ve sistemi açık kaynakla bağlantılı güvenliği hata verince araştırabilceğin bi yer olması (windowsta çokça mavi ekran aldım farklı hata kodlarıydı ama hepsinde aynı işe yaramaz çözümü kopyala yapıştırmışlatdı) kısacası düz bişey yapmıycak...
  4. G

Usb veya CD olmadan Manjaro Linux kurabilirmiyim ?

Elimde eski acer marka bir notebook var içinde windows 7 yüklü benim isteğim hem hızlandırmak için hemde linuxta tecrübem olsun diye bu bilgisayarı linuxa geçirmek ama sorunum var elimde herhangibi bir usb bellek yok ayrıca bahsettiğim bilgisayarın donanımında cd okuyucu yok ben bu iki donanım...
Top Bottom