Arama sonuçları: *

1. E

Sisteme gömülü Chrome Os yazılımı nasıl değiştirilir

4-5 saatlik çalışma ile olayı çözdüm ve cihaza biosu yükledim windows 10 kurulumunu yaptım her şey sorunsuz çalışıyor ilerleyen günlerde video çekip atabilirim
  2. E

hocam merhaba tekrardan yazılım işini hallettim rom hazır en altta da gördüğünüz gibi donanım kilidinin aktif olduğunu söylüyor bunu nasıl kapatabiliriz bios kilidini açarsak sorun çözülmüş olacak ve bir çok kişiye rehber olur sizin bir bilginiz var mı bu bios kilidini nasıl açabiliriz
  3. E

hocam yabancı kişiler bunu yapmışlar yukarıda videoda mevcut aynı cihaz elimde mevcut MrChromebox.tech bu sitede her şey anlatılmış yani bilgileri birleştirerek bunu çözebileceğimizi umut ediyorum ki bu gerçekten herkesin işine yarayacak bir çözüm olacak ben yazılım kısmını anladım sadece bu...
  4. E

bazı modellerde bir vidanın sökülmesi korumayı kapatıyor bazı modellerde bios pilini çıkarmak gerekiyor fakat bu model için ne yapılması gerekiyor bilmiyorum mrchrome tech CR50 JUMPER olarak belirtmiş yani bir söket tarzı bir şeyin olması lazım fakat dediğim gibi bulamadım üstadım bu işi ücreti...
  5. E

Merhaba arkadaşlar elimde Acer cxı4 chromebox cihazı mevcut bu cihazlar adından da anlaşılacağı üzere sadece Chrome OS işletim sistemi yüklü ve BIOS yazmaya karşı koruma mevcut. Bundan dolayı başka bir işletim sistemi kullanamıyoruz fakat bu işi yapan bazı kişiler gördüm mrchormebox.tech adlı...
Top Bottom