Arama sonuçları: *

1. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

yani doğrudur sonuçta nvidia ve amd tabanlı oyunlar mevcut
  2. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Valla 5500xt yi biraz araştırırsanız yabancı forumlarda kararınızdan dönmeniz çok uzun sürmez.
  3. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Bence asıl amaçlarından birisi o.
  4. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Olay zaten şu. Çoğunun senin sistemleri beklediğinden eminim. Fiyat performans olarak en iyilerinden oluyor. Fakat alamadıklarından mı(stok açısından maddi açıdan kimseye sözüm yok) yoksa daha iyisini yapamadıklarından mı nedir bu agresiflikleri mevcut. Bence bunlara en iyi cevap kalitelisinden...
  5. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Gidip hesap açıp sövesim geldi yazanlar dahi var. Bu nasıl zihniyet. @Abdullah Hacıgül bence bu besbelli çekememezlik. Kendi forumları sallantıda yada yanlış bir şeyler dönüyor. Bunu konuşmak yerine başka birilerine sallayıp geçiştiriyorlar. Şahsen sistemler çöp. Paranıza yazık. Fakat o arkadaş...
  6. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Ellerine kollarına yazına sağlık abi. Güzel düzgün açıklamışsın. Bu arada Günaydın.
  7. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Gayet iyi açıklamışsın teşekkürler.
  8. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Raporladım geçtim. Körü körüne bakıyorsunuz. Neyse. 1590867563 En çok sen biliyorsun en çok o biliyor. Yav kardeşim az araştır abi o bu şu demeden bir bakın.
  9. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

😂 haklısın hocam testleri konuşturuyorsun fakat karşı taraftan gelen cevap, eskileri atma yahu ..
  10. M

Sistem Tavsiye Topluluğu

Gayet haklısın hocam. Sistemler kötü. Ama kabul etmeyeceklerdir diye tahmin ediyorum.
  11. M

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Çözümü fanları hızlandırmak. ısındığı için oluyor. Her sorunun çözümü var bir şekilde buldum
  12. M

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Fanlarını hızlandırdın mı? Daha önceki konularında tavsiye edilmiş.
Top Bottom