Arama sonuçları: *

1. V

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Pc geldi ama bu seferde monitör yok ortalıkta. Takip numaram da yok valla bu incehesap adamı öldürür.
  2. V

İnstagram sayfalarına baktım. Hep aynı şikayet tesimat süreleri çoooooooooooooooook uuuuuuuuuuzzzzzzzzuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnn. 2 ay önceden verin siparişi anca gelir falan yazmış insanlar :D:D
  3. V

Gelen arkadaşlara hayırlı olsun.
  4. V

Stok gibi duruyor hocam o zaman sürekli mail atın yada olmayan ürünün yerine daha iyi bişi taktırmaya calıstın. Bu kadar beklemeye.
  5. V

Modifiye ettin mi hocam cihazı?
  6. V

Hayır anlamadığım kimine 10 kimine 15 mi diyorlar . Birde sokağa cıkma yasagı vardı zaten o günler iş gününden sayılmıyor üstüne niye ekliyorsun 5 iş günü daha. Valla enteresan.
  7. V

Beklemedeyim bende bakalım.
  8. V

Hayırlı olsun hocam. Sipariş numaran kaçtı?
  9. V

Pazar aksam 10 gibi verdiydim siparişi Bunlar kesin elinde olmayan stoklu ürün satıyor ondna bu süreler.
  10. V

Hayır Twitter dan bakıyorum adamların kargo göndermesi hakikaten sıkıntılı. İnşallah 1 ayı geçmez diyorum. İstanbulda olsam gider bakardım dükkanların.
  11. V

15 güne çıktı o bide iş günü falan diye zırvalıyorlar. Haftaiçi sokağa cıkma yasagı da dahil mi merak ediyorum. Yoksa baya uzayacak. 1587980377 1 tane kargo cıkmış görseli görsem laf etmeyecem ama oda yok.
  12. V

İncehesap ta çalıştığını gösterdiği 2 foto atsana böyle galeyana gelmeyiz. Sinir oluyor insan haliyle.
  13. V

Artık çıkmazdı lazım aynı anda 300 siparişi gönderemeyeceğine göre. Geç olsun diye diye sistem eskiye ek gelene kadar.
  14. V

YANİ inşallah gelir artık 1 er 2 şer çıkartın kargoları. Bekletmeyin bu kadar montajla gönder.
  15. V

Hala tık yok 🤯
  16. V

15 iş gününde teslim edilecek tarzında cevap aldım bende incehesaptan
Top Bottom