Arama sonuçları: *

1. jeff123can

Şehir içi bisiklet bütçe 10k

orta amartisör kesinlikle olmamalı, eğer dağdan aşağı araziden iniş yapmıyorsan , aşırı derecede yorar seni orta amartisörün olması
  2. jeff123can

Şehir içi bisiklet bütçe 10k

marka model önerim yok ama , orta amartisör olmamalı, alüminyum kasa hafif bir bisiklet olmalı,tekerlekleri düz tekerlek olmalı (dağ bisikleti gibi tırtıklı teker olmamalı) bahsettiğim tip şu şekilde https://www.atekbisiklet.com/urun/kron-tx-100-28-sehir-bisikleti-16-21-vites-v-b-siyah-sari-haki...
  3. jeff123can

maks 2500 tl bisiklet önerisi

yaaani knk o fiyata sıfır bulunmaz zaten de letgodan sahibinden e felan bak salcano kron tarzı bir şey bulunabilir o fiyata .bütçeyi biraz daha zorlarsan btwin felan da alabilirsin ki ben öyle yapardım.Ucuz bisiklet=sürekli arıza.Bulamazsan alüminyum gövdesi olan ve orta amartisör olmayan bir...
  4. jeff123can

Şimdi fiyatlara baktım da kaliteli markalar uçmuş gitmiş fiyatlar.Türk markaları alınır heralde o fiyatlara.
  5. jeff123can

Marka önerisi yapamam fakat, kesinlikle ince düz tekerlekli şehir bisikleti almalısın. Ve orta amartisör olmamalı.Ve alüminyum gövde hafif bir bisiklet olmalı.
Top Bottom