Arama sonuçları: *

1. A

Türktelekom internet sorunu yaşayan varmı benim gibi

ya işin kötüsü zoruma giden kısım ben aradıkdan sonra düzeltiyorlar ve aramayı kesince yine başlıyor problem hani inadına yaptıklarını düşünmeye başlıyor insan nasıl bir telefonla şak diye düzelebilirde sonra yine bozulabilir onu aklım almıyor. dalga geçiliyoruz gibi hissediyorum. 1 senedir...
  2. A

evet splitter var kablolarla çok oynayınca git gel yapıyordu duvarın içine sabitledim splitteri.
  3. A

(muğla) evet uzun süredir gitme yapmıyordu baya modemi ters falan çevirdim kablolarla oynadıydım 20-30 dk önce yine başladı dalgalanmaya git gel yapıyor seri seri internetin gittiğini bile sayfaların yüklenmemeye başlamasından anlıyorsun youtube shorst izliyorum diyelim 3 videodan 2 si...
  4. A

ancak sorun 7/24 oluşmuyor başladımı durmuyor sadece ve arayınca düzeliyor aramayınca düzelmiyor nasıl arayınca düzeltebiliyor hatta problem varsa ve soruyoruz hattınız normal düzgün diyorlar. 1721054634 nasıl hat değerlerine bakacağımı bulamadım.
  5. A

Oldum olası türktelekom kullanıyoruz yeri geliyor iğrenç hızları yeri geliyor iğrenç pingleriyle kendinden soğutuyor zaten. ancak 1 senedir çok kötü olaylar yaşatıyorlar. 71 mbps internet 9.55 upload alıyoruz. ve her 5 saniyede bir internet kesiliyor geri geliyor ve gün boyu yapıyor bunu, gün...
Top Bottom