Arama sonuçları: *

1. NeonPeekr

Yardım Comnet iyi mi ? Geçiş Yapıcam davet kodu

Hocam bende aynı durumdan muzdaribim fakat hocalarim cevap vermiyor. Mert kuskapan bile öneriyor valla ben geçmeyi düşünüyorum.
  2. NeonPeekr

Comnet önerir misiniz??

An itibarı ile 160 TL'den kullandığım 100 megabitlik internet paketimi tam 228 TL yaptılar. Comnet nasıldır? Bunlarda saçma sapan zam falan yapmasınlar. Bide davet kodu gelirse tadından yenmez.
  3. NeonPeekr

Yardım Türknet Devri Bitti !

Ayrıca 160 TL ödüyorum
  4. NeonPeekr

Valla ben gayet memnunum. Kablo ile bağladığımda 100 megabitlik tarifeden 150 ye kadar aldığiım oluyor.
  5. NeonPeekr

Kendim kullanıyorum. Torrent indirmeleri deki hızım 16 megabitlik Türk Telekom internetiyle aynı ufak dalgalanmalar var ama Steam veya epic games de problem yok pingimde 30 u hiç geçmedi (csgo, half life ve Minecraft oynuyorum)
  6. NeonPeekr

Netspeed. Kesinlikle parasını hakediyor.
  7. NeonPeekr

16mbps ADSL için sağlayıcı önerisi.

gibirnet problemli biraz. başvuru için müşteri desteğini aradığımda açmamışlardı. netspeed tavsiye ederim
  8. NeonPeekr

Comnet vs Gıbırnet vs Netspeed (ISS)

Netspeed fena değil bende kullanıyorum istersen indirim kodu verebilirim
  9. NeonPeekr

Netspeed davet kodu isteyeceğim

Hocam yapıştırdım sizin kodu çok sağolun
  10. NeonPeekr

Millenicom Başka Bir Modem Kullanmama İzin Vermiyor

Beyler 150 TL fiber diye aradım , fiyat birden 170 e çıktı modem ücreti diye. Diyorum ki elimde modem var ödemesem olmazmı kadın diyorki altyapın fiber başka internet kullanamazsın. Netspeed i aradığımda ise kullanabilirsiniz diyor. Millenicom benimi yiyor?
  11. NeonPeekr

Telekom internet bağlamaya Mehdi'den önce gelir mi

keşke telekomdan almasaydın
Top Bottom