Arama sonuçları: *

1. T

ISS seçimimi ne yapmalıyım?

Cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. Evet, bahsettiğim gibi ADSL üzerinden kullanmaktayım. Fakat Millenicom'da Ping sorununun fazlaca olduğunu görüyorum. Bu tamamen şans işi mi? Diğer sorum ise; Netspeed üzerinden sorgulama yaptığım zaman boş port olduğunu gösteriyor. 2 Temmuzda sözleşme...
  2. T

ISS seçimimi ne yapmalıyım?

Merhabalar. Bu konuyu daha önceden açmama rağmen kesin olarak karar verme adına tekrar açtım. 6 senelik Türk Telekom deneyimim 02.07.2021 tarihinde sona erecek ve verdikleri paket/fiyat dengesizliğinden ötürü farklı bir sağlayıcıya geçmeye karar verdim. Şuan aklımda iki isim bulunmakta: Netspeed...
  3. T

Hangi Sağlayıcıya geçmeliyim?

Anladım hocam altyapımda çok sıkıntı yaşamıyorum, aralarında gerek performans, gerek sorun yaşandığı zaman müşteri hizmetlerine ulaşılabilirliği açısından kullandığınız sağlayıcıyı önerir misiniz?
  4. T

Müşteri hizmetleri Turknet gibi mi hocam? Ve sizin açınızdan zorlayıcı bir süreç oldu mu?
  5. T

Selamlar herkese. Konu başlığında da belirttiğim gibi yeni bir internet sağlayıcı arayışındayım. 6 senedir TT kullanmaktayım, 1 ay sonra sözleşmem bitecek ve müşteri hizmetleri dışında sundukları pahalı ekosistemden artık uzaklaşmak istiyorum. Bu sebepten ötürü hangi sağlayıcıyı seçmem daha...
Top Bottom