Arama sonuçları: *

1. U

Turkcell Superonline Tablet Hediyesi

Bunlar birazda olsa bence kanıt niteliği taşır.
  2. U

Onu da yaptım knk başına böyle bir şey gelen varsa veya bu işlerde bilgisi olan bir kişi varsa diye yazmıştım. Başvurcam artıl yapcak bir şey yok. Benden tavsiye sakın sözleşmeyi okumadan kimse imzalamasın. Sözleşme ne olursa olsun.
  3. U

Pdf i okudum ama 139.9 yazıyor ama beni arayıp aynı ücretten devam etceksiniz deyip kandırdılar ve bende inanarak okumamıştım sözleşmeyi. Özellikle sordum ben ekstra ücret ödeyecek miyim diye? Hayır dediler bana
  4. U

Bana sözleşme kağıdını vermediler. Ben bayiiye uğrayıp işk imzaladığım sözleşmeyi talep etcem. Elimde tek kanıt ses kayıtlarını turkcell kaydetmek zorunda. Çünkü 2.sözleşme ıslak imza şeklinde değil. Telefon üzerinden yapıldı. Elimde pdf i var. İlk imzaladığıma dair bir şey yok elimde.
  5. U

Turkcell Superonline bana 16 mbps e kadar olan paketi ilk 12 ay 94.9 sonraki 12 ay 104.9 olarak imzalattı. Sonra beni aradılar ve tablet hediyemiz olduğunu söylediler. Bana herhangi bir ücret yansıtılcağını söylemediler. Tableti getirdiler ve sözleşme imzalattılar. Bu ay fatura 139.9 geldi...
Top Bottom