Arama sonuçları: *

1. V

İnternete bağlanamama sorunu

5g varsa bağlanıyorsa onda sıkıntı olabiliyor. 5g yi kapattım ben de sorun kalmadı.
  2. V

Modemde hem 5 ghz,hemde 2.4 ghz'i kapattım.İnternet yok

Kablo modemin yanında illaki gelmiştir. Uğraşma derim her yerde vardır ya da arkadaşlarına sor herkeste en az 2 adet bulunur bilgisayarı modemi varsa. Reset işleminde bilgiler gitmezse o da olur.
  3. V

Modemde hem 5 ghz,hemde 2.4 ghz'i kapattım.İnternet yok

Kabloyu bağla bilgisayara, modeme gir aç
  4. V

TURK TELEKOM HIZ YUKSELTME YARDIM

Muhtemelen taahhüdün bitiyor.ilk aldığın taahhüd kampanyası bunlar. Yeni kampanyalar için ara fiyat al gerçek ortaya çıkar.
  5. V

Taahhütün bitmesine 1 ay kaldı nasıl özel teklif alırım?

Ekim ayında 1706013138 Temmuz ayında 250 TL demislerdi kabul etmemiştim kismet
  6. V

O telekomda işe yaramıyor 😁
  7. V

Ev intenetinden bahsiyor sanırım telefon değil.
  8. V

Özel diye bir şey yok , her arayan başka fiyat veriyor. Güncel kura Bakarak mı söylüyorlar anlamadım 😂 en son yeter dedim 2 yıl uzattı. 50 mbit 304 ilk yıl ikinci yıl 364
  9. V

Yeni İSS seçimi için yardım

Aynen öyle , ben de diğerlerine geçmeyi düşündüm sonra aklıma enflasyon geldi 2 yıl kafam rahat.
  10. V

Yeni İSS seçimi için yardım

Enflasyonun olduğu bir yerde uzun anlaşmalar yapmak mantıklı bir işlem olur.
  11. V

65 mbps yetmiyor ne yapmalıyım acil

Hangi firma varsa müdürlüğüne gidip apartmansa imza toplayıp başvurabilirsiniz. Bazılarını hemen bağlarken bazılarını çok uzun sürebilir. Yani bir süre vermek imkansız.
  12. V

65 mbps yetmiyor ne yapmalıyım acil

Alt yapı yoksa nasıl gelecek fiber ki başvursan çok uzun sürüyor? Belki box şeklinde alabilirsiniz hızlarına bakarak ama onu da araştırman lazım.
  13. V

Tahatütüm bitti yeni sağlayıcıya geçeceğim önerilerinizi bekliyorum

Altyapı desteğini öğrenmeden diğerleriyle anlaşma. Türk Telekom varsa hepsi onu kullanıyor. Degistirmeni tavsiye etmem.
  14. V

Türknet (Türk Telekom) Upload 100 oldu sizde durumlar nedir?

Düşürmesinler de fazlasında gözüm yok...
  15. V

Ev için internet servis sağlayıcı önerisi

304 364 50 mbps ben de bunu kabul ettim. Yapacak bir şey yok.hayirlisi olsun.
  16. V

Ev için internet servis sağlayıcı önerisi

Aynı durum bende de var bu hafta içinde ya yenileyeceğim ya da başka firmalara bakacağım. 374 tl 50 mbit önerisi var bakalım ne olacak.
  17. V

Comnet internet sağlayıcısı iyi mi?

Comnet Türk Telekom alt yapısını kullanıyor mu?
  18. V

Türknet 100 Mbps Paket Hakkında Soru

50 ye geçsem mi ki , şuan modem dahil 124 ödüyorum.
  19. V

Şimdi baktım evet 11.4 de benim sonuç çıktı
  20. V

Bu yorumlama nasıl oluyor ? 35 mbit internetim var telekomcu onun üstü sıkıntı demişti sizce bu değerlerle kaç mbit alınır?
Top Bottom