Arama sonuçları: *

1. erdemkaraogllu

Türk Telekom Paket Hakkında

Anlıyorum ama gösterilen sayılara göre bir secim yapmam gerekiyordu. o kadar verseler büyük ihtimal fiber altyapım var demek olurdu değil mi yanlışım varsa düzelt. fiber altyapım olsaydı eğer vdsl tercih etmicektim
  2. erdemkaraogllu

Arkadaşlar bulundugum bölgede fiber altyapı yok ve bana farklı internet sağlayıcılarından gösterilen max hız 70 ve santral uzaklıgım 183m o yüzden fiber istesem de alamıyorum 1684611096 Doğru söylüyorsun internet konusunda bir poblemim yok memnunum bölge olarak türk telekomdan enflasyon olan...
  3. erdemkaraogllu

75mbps olan paketi aldım değerler hiç de fena değil ilgin için teşekkür ederim
  4. erdemkaraogllu

Anladım öyleyse yüksek olanı alayım teşekkürler
  5. erdemkaraogllu

Peki paket hızı olarak hangisini almalıyım bir yerde okumustum alt yapımın destekledigi kadarını alır mıyım yoksa 75mbps tarifeyi aldıgımda stabil olması icin 50mbps felan mıı sabitlerler hızımı
  6. erdemkaraogllu

Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler Haziran ayında türk telekom 16 Mbps internet paketimin taahhütü bitiyor. Birkaç farklı internet sağlayıcılarından sorgulamalar yaptım Sonuclarını eklerim. Bu sonuclara göre türk telekomda bana öneren hangi paketi almalıyım. 50 Mbps ya da 75 Mbps secenekleri...
Top Bottom