Arama sonuçları: *

1. V

Tarayıcıda indirme hızım 30 KB/snden yukarı çıkmıyor

Tamamdır hocam şuan hepsini yapıyorum geri dönüş yapacağım. 1723640197 Hocam verdiğin kodları çalıştırdıktan sonra şuan amd driverını indiriyorum internet hızı düzgün.
  2. V

İnternet driverları ile alakalı hiçbir işlem yapmadım kendim güncellemem mi lazım? Verdiğin kodları da başlattım şuanda tarıyor.
  3. V

Tamamdır hocam da dediğim gibi arkadaşım indirirken hızlı olan ben indirirken yavaş olan durumlar virüsle alakalı olabilir mi acaba? 1723639334 Örnek verecek olursam arkadaşlarımla mta oynamak için gta:sa indirmemiz gerekiyordu mesela ikimiz de aynı siteden indirdik onun indirmesi 2 dk yakın...
  4. V

https://www.nvidia.com/content/DriverDownloads/confirmation.php?url=/Windows/382.33/382.33-desktop-win10-64bit-international-whql.exe&lang=us&type=GeForce Burdan driver güncellemesi için bir deneme yapacaktım
  5. V

Download hızını arkada j downloader indiği için atmadım upload bu şekilde
  6. V

Bu şekilde eklentileri kaldırıp yeniden başlattıktan sonra 1723638011 Windows güvenliğinden arattığımda tehdit bulunmuyor ama bunun virüsle alakası falan olabilir mi acaba?
  7. V

Hem Fdm hem Idm denedim onlarda da aynı hızı aldım j downloaderı deneyeyim. Teşekkürler 1723637510 Önceden denedim 1 2 dk boyunca düzgün indirdi sonra tekrardan aynı oldu. Teşekkürler 1723637538 Bunu da deneyeyim, teşekkürler. Geri dönüş yapacağım
  8. V

Ama internet firması farkı bu kadar etkileyebilir mi? Sonuçta ben tam olarak pakette yazanı almayacağımı biliyorum zaten ama bu kadar düşük olması normal mi?
  9. V

Merhabalar. Forumda bu konuyla alakalı birçok öneriyi uyguladım zaten genelde bu sorunun indirdiğimiz dosyanın sitesinin sunucusuyla alakalı olduğu söyleniyordu. Bendeki sorun biraz farklı, mesela arkadaşım aynı siteden aynı dosyayı aynı tarayıcıda indirirken (internet paketlerimiz aynı) onda...
Top Bottom