Arama sonuçları: *

1. Kızgın Timsah

LoL'de iki lig birden atlama olayı kaldırıldı mı?

Anlıyorum, tüm cevaplar için teşekkürler.
  2. Kızgın Timsah

Şu an win ratem %57. Önceden atıyordu da anlaşılan bayağı zorlaştırmışlar. Bir de bir üst ranka atlarken seri olayını da kaldırdıkları için herhalde zorlaştırmış olmalılar.
  3. Kızgın Timsah

LoL'de karakter sıralamasını gösteren site önerisi

Teşekkürler hâlâ aktif site. Uzun bir süre oyuna uzak kaldığım için siteleri pek hatırlamıyordum. Onun için konu açmıştım, bir de buraya bakayım.
  4. Kızgın Timsah

Öneriniz için teşekkür ediyorum da bu siteyi istemediğimi konu içeriğinde belirtmiştim. Başka bildiğiniz bir site var mı?
  5. Kızgın Timsah

Arkadaşlar merhaba, oynadığım karakterde dünya ve Türkiye genelinde kaçıncı olduğuma bakmak için bir site arıyorum. Normalde LoL Graph'i kullanıyorum da diğer sitelere de bir bakmak istiyorum. LoL Graph haricinde bir site öneriniz var mı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
  6. Kızgın Timsah

LoL'de iki lig birden atlama olayı kaldırıldı mı? %50'den fazla win rate oranına sahibim ve art arda oyun kazanmama rağmen bir türlü iki lig birden atlayamadım.
  7. Kızgın Timsah

İtem alım satım site önerisi

GameSatış'a bir bakabilirsiniz site için. Komisyon da siteden siteye farklılık gösterir.
  8. Kızgın Timsah

Valorant Bronz'dan Çıkamıyorum?

Burada çene çalacağınıza oyunculuğunuzu geliştirin :)
  9. Kızgın Timsah

Dostum bu tarz şeyler pratik yaparak, video izleyerek falan olur. Bizim dememizle arkadaş en yüksek lige çıkmadı, iş pratiğe bakıyor işte.
  10. Kızgın Timsah

Ne diyebilirim başka? :D
  11. Kızgın Timsah

Fena değilmiş, Türkiye serveri daha toksik. Önce orada test edip sonra diğer sunuculara açacaklar sanırım.
  12. Kızgın Timsah

Rapor sistemi pek çalışmasa da ortada bir rapor sistemi sonuçta var. LoL için konuşacak olursak bazı karakterlerin hikayesinin okunması sarmıyor artık pek.
  13. Kızgın Timsah

O konuda da haklısınız. Sırf Riot oyunu olduğu için bu kadar hype aldı.
  14. Kızgın Timsah

Kitlesi kötü diye oyuna kötü demek de bence doğru değil.
  15. Kızgın Timsah

Riot oyunları F2P, oyun içi skinden falan satıyor. Kaldı ki 30 40 TL şu devirde para değil, alan gene alır. Hileyi kullanan da gene de kullanır.
  16. Kızgın Timsah

Toksik kitle her yerde olur, ona yapacak bir şey maalesef yok.
  17. Kızgın Timsah

Kardeşim bunlar kötü oynayıp takımı suçluyor. Klasik bahaneler :D
  18. Kızgın Timsah

Kardeşim en basitinden boosterlar adamlar lose almadan çıkıyor, çoğunlukla winliyorlar. Onlara her el iyi takım mı geliyor? Tabii ki de hayır, bahanelerin arkasına sığınarak bir yere varamazsınız.
  19. Kızgın Timsah

Ben bir işte bahane aramam :) Eğer çıkamıyorsam demek ki oraya aitimdir, size de tavsiye ederim. Millette suç aramak yerine öz eleştiri yapın. Bir şeyin bahanesini aramayın.
  20. Kızgın Timsah

Bilader alakası yok, o elodaki oyuncular zaten düz yolda yürüyemiyor. Bu arkadaş o eloda winleyemiyorsa sorun kendisindedir, bahane aramanın mantığı da yok.
Top Bottom