Arama sonuçları: *

1. Nanky Sama

VALORANT Server Çöküntüsünü Bilerek Yapmış Olabilir

aga oyun indiriyodum yarıda kaldı deli oldum
  2. Nanky Sama

Valorant'ın bu Battle pass'i alınır mı?

1 tane güzel silah skini almak için ödeyeceğim fiyat 1775vp ki o da yaklaşık 100 lira civarına geliyor sadece 1 silah için 100 liraya yakın para vermek gelmiyor içimden dostum 1622670178 bunu bilmiyordum dostum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler 1622670214 tamamdır dostum teşekkürler
  3. Nanky Sama

Kanka şimdi hani bir asil, ejder veyahut yağmacı varsa tabii ki bırakıp alacağım bir battle pass ama şöyle de düşünüyorum sonuçta sadece 50 lira verip bir çok kozmetik sahibi oluyorsun böyle bir durumda adamlar sana asil, yağmacı falan kalitesinde bir silah kaplaması vermeyeceklerdir
  4. Nanky Sama

sizce şu anki pass nasıl 50 TL'ye değecek bir pass mi?
  5. Nanky Sama

Arkadaşlar sizce şu anki battle pass alınır mı yoksa bir sonraki battle pass'i mi beklemeliyim? Elinde çok para yok ve Şimdiki battle pass'teki bazı skinleri pek beğenmedim ama bir kaç kişi gelen en iyi pass'lerden birisi olduğunu söylüyor ondan pek emin olamadım sizce bir sonrakini beklemeli miyim?
  6. Nanky Sama

Valorant Out of memory sorunu

Tamamdır çok teşekkür ederim yardımın için
  7. Nanky Sama

https://drive.google.com/file/d/1w-ows7jUatzl3XnuJCmSk_XcXIFEcMEu/view?usp=sharing
  8. Nanky Sama

Arkadaşlar Valorant oynarken sebepsiz yere out of memory sorunu alıyorum ve oyunum çöküyor. Hatta bilgisayarın mavi ekran verdiği bile oldu. Asla yaşamadığım bir durumu bugün yaşadım sebebi ne olabilir. Sistemim: Ryzen 5 3500x Asus rx580 8gb dual crucial ballistix 8gb 3000Mhz crucial 480gb ssd...
Top Bottom