Arama sonuçları: *

1. SquizzySP

Cüneyt çakır değerlendirmesi (eyyam başladı mı ?)

Kanka maçı izliyor musun acaba ? Taraflı olduğunuzu belli etmeyin isterseniz .
  2. SquizzySP

nasıl yok dostum , resmen fauldü . Gole giden atağımızı da durdurdu hakem.
  3. SquizzySP

Rosierin ikinci sarıdan atılması gerekliydi , maç içinde Galatasaray daha iyi oynadı.
  4. SquizzySP

Mario Mandzukic Beşiktaş'a geliyor...

Şöyle düşün mesela , maç başına gol oranları var transfermarkt adlı sitede. Bi gidin bakın o ilk 5 sırasına , ligin ilk yarısında 9 gol başarı değildir herkesin yakın olması aboubakarı iyi yapmaz . Boupendza adlı arkadaşta Gayet güzel forvet ama dönemlik performans olur diye düşünüyorum . Ki...
  5. SquizzySP

Oğulcan Çağlayan Transferindeki Tartışma Hakkında.

Ceza verme hakkı bile olmayan bir kurumun Galatasaray camiasından bi oyuncuya ceza vermesi , apaçık fenerbahçe yanlılığıdır. Tarafsız olması gereken bu tür kurumlar sık sık yaptığı gibi bu seferde haksız karar verdi. Verilen cezalar ya gereğinden fazla ya da ceza gereksizken verildi. Kendi...
  6. SquizzySP

Fenerbahçe Liderlik İçin Erzurum Deplasmanında!

Fener kritik maçlarda her zaman puan kaybeder .
  7. SquizzySP

Mesut Özil Hakkında Saçma Sapan Yorumlar

Taliscayi sadece süper lig içinde izledik aslında en iyi olduğu dönem bu ligde , ama mesutu premier ligde izledik ki bu adam kariyer sonunda değil önünde 3 yıl daha net var. Mesut bu ligde taliscadan daha fazla iş yapacaktır . ( Galatasaraylıyim bu arada )
  8. SquizzySP

Mesut Özil Hakkında Saçma Sapan Yorumlar

Kanka mesut tabii ki de taliscadan falcaodan iyi bu besbelli ortada , lakin baya uzun süredir formsuz ki o adamla uyumlu takım kurmak zordur. Maaşını verebilirlerse 10/10 transfer olur.
  9. SquizzySP

Ronaldo mu Messi mi ?

Messi
  10. SquizzySP

Yarın Derbiyi İzleyecek Misiniz ?

tam diyorum konu kapandı yenisi geliyor arkadaşım şike davası mahkeme belgeli onaylı olan tek takım fenerbahçedir
  11. SquizzySP

e tamamda aga hakaret edip duruyon bana ben seni bi kere aşağılamadım ki
  12. SquizzySP

bana söyleyebilecek bir tane başarın olmadığından dolayı surekli geçmişinizle ovunmeyin vs demen galiba son bulmayacak
  13. SquizzySP

aşağılamak diyosun fakat yazmaya başladığın andan beri hakaret eden sensin kanka sana bir kere hakaret etmedim önce bunu kafana sok etrafımda Galatasaraylıdan çok fenerbahçeli insan vardır bunuda bil
  14. SquizzySP

sike yaptığı mahkeme belgeli olan tek kulüp fenerbahçedir aga bunu bi aklına sok kupamız var ki bunu soyleyebiliyoruz kayda değer bi başarınızı soyleyin icinde Galatasaray bulunmadan
  15. SquizzySP

açıp basketbol izliyormusun diye soracağım basket fanı kesileceksin iki dakikada kardeşim Türkiyede futbol basketboldan daha fazla rağbet görüyor şunu bi kafanıza sokamayacakmisiniz ? 1606594361 aga kestirip atıp haklı çıktın tebrikler 👏
  16. SquizzySP

bi kulube bakarken tarihi ile yargılamak gerekir kanka iyilik ile kazanilan kupanın alinilan birinciliğin ne alakası var
  17. SquizzySP

genelleme yapman hoş değil ilk başta yazmamıştım bişey arkadaşın yazdığı sey saçmalıktan ibaret olmasaydı gormezden gelirdim emin ol 1606594107 hepsi türk diye kupayı ortak müzeye koyalım kanka böyle olacak ise neden lig yapılıyor
  18. SquizzySP

verilen hatalı 5 penaltı ile dünya kulüpler sıralamasında 1.siniz kanka mukemmel
  19. SquizzySP

gurur duydugunuz ovune ovune anlattığıniz şeylerin hep galatasaray ile alakalı olmasına karşın hala bu lafı söylemen baya komik 1606593519 dünya kulüpler sıralamasında 1.sıraya oturduğunuz zaman konuyu yükselt kanka
  20. SquizzySP

Asgari ücret kaç TL olmalı

ya şuanda ideal olan 4 çocuklu bir ailenin açlık sınırı + ev kira giderleri + faturalar + kiyafet telefon vs. giderler gibi dusunuldugunde ( kış aylarına bakarak ). 1700+750+1000+600=4050 gibi düşünülebilir
Top Bottom