Arama sonuçları: *

1. AggY

5 günlük bu split program nasıl ?

varmı hareket önerisi hocam
  2. AggY

hocam kilom az olmasına rağmen biraz alt karın ve yan yağlar var bunları eritmek için başka ne ekleyebilirim karnı antrenman sonraları yapmayı düşünüyorum haftada 3 4 gün felan
  3. AggY

ekliyorum hocam sağolun
  4. AggY

Beyler birkaç aydır evde fullbody antrenman yapıyorum elimde biraz ekipman var. dumbbel+halter seti - bench sehpası - squat rack -latpulldown ve cable row gibi hareketler için duvara asmalı bir alette var aşşağıdaki programdaki hareketleri evde yapabiliyorum yani sizden istedğim aşşağıdaki split...
  5. AggY

Fitness'a Gitmeyi Düşünüyorum - Bilgiye İhtiyacım Var

hocam genelde pirinç en iyisidir ama yarışmaya hazırlanmıyoruz değiştire değiştire yapabilirsiniz ben patates makarna pirinç değiştire değiştire yapıyorum çünkü bi süre sonra insan bıkıyor miğdesi bile bulanıyor arada az az ev yemeğide tüketiyorum sizde öyle yapabilirsiniz
  6. AggY

karbonhidratsız olmaz hocam ama temiz karbonhidrat alman lazım pirinçten patatesten olur yulaf olur özellikle yağ kullanmı için yemeği yaparken zeytin yağı ve tereyağ kullanabilirsin az miktar tabi karbonhidratın miktarı değişir kişiden kişiye amaca göre
  7. AggY

hocam kesinlikle birkaç ay fullbody çalış ve haftada 6 gün değil 3 veya maks 4 gün çalış fullbody çalışırken. dinlenmen önemli hareketleri kavradıktan sonra split veya ppl geçersin ozaman haftada 5 6 gün iyidir beslenmede çok önemli protein ağırlıklı beslen yağ azalt
  8. AggY

eve spor salonu kurmak

hocam bende eve kuruyorum ufak ufak, bench sehpası aldım bir tanede squat rack yaptırıyorum bide bunu almayı düşünüyorum bütçe varsa bunuda alın derim https://www.n11.com/urun/duvar-tipi-cable-crossover-lat-puldown-pushdown-row-biceps-21276608?magaza=elitefit ucuz yollu bir şey arıyorsan buda...
Top Bottom