Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

spora gidiyorum (gym) bu yogurt diyetimi bozarmı yağ ve kilo yakma

https://www.diyetkolik.com/kac-kalori/fistik-ezmesi fazla değil yulaf ezmesi ile karıştır ye 1 kaşıkta 71 kcal veriyor bence iui
  2. Göktürk ArdaHan

spora gidiyorum (gym) bu yogurt diyetimi bozarmı yağ ve kilo yakma

Fıstık ezmesi ve vicudun yağ yakmasına yardımcı olur hem tokluk hisside verir sporcular fıstık ezmesini yağlanmadan kalıplanma için yiyor birde lif değeri çok güzel bende bu amaçla yiyorum tavsiye ederim
  3. Göktürk ArdaHan

Creatine Tavsiyesi Lazım.

Ben creatine almadım hiç öyle gereksiz pumpluyor sporu bırakınca vicut eriyor resmen spordan sonra bakayım kaslar erimiş gibi onun yerine suplementlerden protein enerji bar alıyom ciddi anlamda enerji sağlıyor salona girmeden 5dk önce atıyom birtane daha bitiyo tokta tutuyor 1719228192 Benim...
  4. Göktürk ArdaHan

Creatine Tavsiyesi Lazım.

Creatine boş alma bence creatine karışımlı protein tozları al hardline bu konuda baya iyi izoleli hemde creatine boş haliyle gereksiz yere pumpluyor spora ufak bi ara verincede kaslar direk salıyor kendini azar azar protein karışımlı şekilde takviye halinde almak daha iyi
  5. Göktürk ArdaHan

Protein Tozu marka önerisi.

Eyw bilgi için teşekkür ederim birazda hazırlık kitaplarına bakayım zaten benim bir amacımda üniversiteyi askeriyede okumak
  6. Göktürk ArdaHan

Subay olursam önüm açık yani
  7. Göktürk ArdaHan

Ben kara istiyorum msü hazırlık setlerine bir bakayım generalliğe kadar ilerleyemeyiz biz dimi?
  8. Göktürk ArdaHan

Benim asıl hedefim.hep rütbe atlamak için çabalamak ama neden astsubaylık tavsiye etmiyorsunuz? 1718882631 Bana başlangıç için bi kaynak kitap falan önerebilirmisim askeriyede rütbeler ve görevleri nedir alanımı neye göre seçmeliyim işte seçtiğim.alanda ney için ilerlemeliyim.diye
  9. Göktürk ArdaHan

Bende msü giricem veya astsubaylık sınavlarına o konuda kararsın kaldım pek bilgim yok sıfırdan başlıyacam
  10. Göktürk ArdaHan

Vitaminde d3,b6 ve b12 tavsiye ederim bir fabrikada işe girsen öğlenleri etli yemek rahat yersin ustam çay pek tüketme tavsiyemdir haricinde yağsız yoğurt fıstık ezmesi yulaf ezmesi ve peynir ile yaptığım karışımı önerebilirim yoğurt ve peynir kemiklerine kadar kalsiyum takviyesini arttırır...
  11. Göktürk ArdaHan

Sabahları 3 yumurta iki peynir dilimi mutlaka yiyorum haricinde normal kahvaltılık falan iş icabı öğlenleri tabilot veya et döner dürüm gibi et içeren besin mutlaka tüketiyorum ve birde 300gr olan fıstık ezmelerinden alıyorum 2 hafta içinde bi paketi bitiriyorum akşamları yemeğimi yiyipte...
  12. Göktürk ArdaHan

K2 zma neyse bu ikisini ayrıyetten hap ile alıyorsun zma'yı ilk defa aldım denemek için bcaa zaten protein tozunun içinde var normalde sadece protein tozu ve k2 kullanıyorum bu sefer zma ve vitamin komplexsini bir deneyim dedim.o yüzden aldım aksine zaten normal yediklerimden fazlasıyla...
  13. Göktürk ArdaHan

İnsallah ben k2+zma'da aldım vitamin komplex aldım ama kullansammı kullanmasammı emin değilin protein tozu+k2+zma+bcaa+o vitamin komplex'i ağır gelir mi bilemedim
  14. Göktürk ArdaHan

Hardline al ustam grizonne'nin hammaddeleri için pek olumlu şeyler demiyorlar adamların açık kaynağı yok hammaddeleri nasıl nereden neyden imalat ediyorlar bilinmiyor alan kişilerde memnun değil zaten forumlarda şikayetlerde genel bakışlar bu şekilde hakkımızda sayfasındada sporcular...
  15. Göktürk ArdaHan

Bir araştıralım ama sana bir önerim daha olucak https://m.supplementler.com/urun/hardline-whey-3matrix-908-gr-895
  16. Göktürk ArdaHan

30 servis olsun ama kaliteli bilindik olsun hard-line whey protein tozu al ben 1600tl'ye almıştım zamanında 2300 gr şuan 2k fiyatı var havale ile 1900tl ve izoleli whey toz yüksek protein oranlı yeni jenerasyon %73 protein oranlı tadı güzel
  17. Göktürk ArdaHan

Hard line öneririm bütçen ne
  18. Göktürk ArdaHan

Fitnees için protein tozu ve vitamin öneri

Kratein pek istemiyorum kas şişirme başka bir şey değil bence ve tavuk günlük yiyorum tam döner olarak sabahları 3 haşlanmış yumurta yiyorum peynir yiyorum yarım ekmek ile öğlen tavuk dürüm 35x2cm veya tam döner yiyorum aksam Allah Ne Verdiyse İşten Gelince 19:00 Gibi Yiyorum 21:00-22:00 gibi...
  19. Göktürk ArdaHan

Kalori tozu var kalori açığını hesapla ona göre düzenli iç hem tok tutar hem kilonda
  20. Göktürk ArdaHan

Ama benim o kadar zaman yokki kilo kilo tartarak hesap yaparak yemeye ne bulursam götürüyom ben 5 öğün ve daha fazla yiyom
Top Bottom