Arama sonuçları: *

1. L

Hardline Protein Tozu vs Bigjoy

2. L

sana vermemis bana mi vercek
  3. L

etsene kank çok uzulurum
  4. L

kanka sen rol mu yapıyon yoksa ciddi misin merakımdan soruyom 1723499628 ben bir şey yazmamışım mesajına niye yanıpta etiketledin 1723499655 fitness influencerları sizin gibi enayileri iyi sağıyor güzel para bende mi girsem bu sektöre alman hammaddesi :ROFLMAO:
  5. L

whey daha fp yazmış utanmadan ona ithafen düşünmeden konuşmaya bayılıyor insanlar
  6. L

hardline whey 2300g %82 protein= 1886 g protein 2500 lira Lira başı 0,75 g protein Tavuk Bonfile kilo 200 lira %27 protein 200liraya 270g protein lira başı 1,35 g protein tavuk iki katı fark ediyor nerdeyse hala aromalı peynir altı suyu övüyonuz ilginc la tamam testo abiniz gibi olursunuz...
  7. L

Protein tozuna vereceğin paraya belki düzgün bi gpu alırsın ;)
  8. L

Aynı paraya çok daha fazla protein almak varken niye protein tozu alayım ki whey protein süttede var dost anne sütünün pek bi olayı yok anne sütünde whey var diye whey çok mühim bir şey değil tl/protein hesabı yapınca protein tozu çok kötü, protein tozlarını gözünüzde çok ilahlaştırmışsınız...
  9. L

Ondan mı rx 6600 aldın kral
  10. L

paranı boyle seylere harcayıp cop etme diye diyom knk
  11. L

Tavuk al yumurta al boşver protein tozunu
  12. L

Protein tozu önerisi

Ben bıkmıyom
  13. L

Protein tozu önerisi

Makrolarını tamamlamak için 100g daha tavuk göğsü yiyemiyor mu
  14. L

Protein tozu önerisi

Kardeşim böyle şeylere para harcama git bu paraya yemek al. Çok daha fazla protein alırsın aynı paraya aldığın tavuk göğsünden çok daha fazla hayır görürsün.
  15. L

Evde kas yapılır mı?

Ben evde yapıyorum 1 sene oldu nerdeyse. Baya geliştim, istersen yardımcı olabilirim. 1722899188 Burdaki eşekleride dinleme eli dambıl tutmamış göbeğinin altı yosun tutmuş elemanlar yorum yapıyor bir şey bilmeden
Top Bottom