Arama sonuçları: *

1. İ

Encard ile bitcoin alınır mı?

Merhaba arkadaşlar,enpara.com dan encard almayı düşünüyorum.Aldığım bu kart ile binance** borsasından kripto para alabilir miyim?Daha önce papara kullanmaya çalıştım.Başka bir banka kartımdan Paparaya eft/havale yapma koşulu istendi.Encard da böyle bir durumda şart var mıdır?Cevap veren herkese...
  2. İ

Papara binance borsasına para yatırma sorunu

Paparada onaylı binance da onaysiz öyle bir saçma iş var ortada belli yerlerde benim gibi başına gelen kişileri duydum ama hiçbirine ulaşamadım.Bu durumu yaşamış arkadaşlar yardımcı olursa daha mutlu olurum.
  3. İ

Dostum tavsiyen için teşekkür ederim lakin başka banka hesabı açamam.Papara dan da EFT yapılıyorsa bile kabul etmez çünkü sistemde benim paparami onaysız kabul ediyorlar.
  4. İ

Dostum hesaplarım o kadar karışıkki babamın üzerine yeni bir papara hesabı açmam imkansız halde başka bir çözümü var mı?
  5. İ

Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz günlerde annemin adına binance hesabı açıp kyc doğrulamasını yaptım.Papara hesabı açıp hesabı doğruladim.Kısaca açtığım hesaptaki bilgiler birbirleriyle uyumlu.Annemin papara hesabına hiç para yüklemedim ATM'den.Kendi papara hesabımdan annemin hesabına para...
Top Bottom