Arama sonuçları: *

1. Sistinan

Kredi Kartı Taksitli Alışveriş

bilioyotum biliyorm takılıyorum bende
  2. Sistinan

yav tamam saddsadas üstüme gelmeyin yanlış da yazmışım asdssda rezil olduk zaten :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  3. Sistinan

lanet olsun yanlış okumuşum. yoldayım kusura bakmayın dsasadasdasd peşin fiyatı 990 diye okudum ben:D arada olur böyle
  4. Sistinan

knk adamın sorusunu tam anlayamadım ki. benim bildiğim aylık ödüyorsun kartında paranın hepsi bulunmak zorun da değil ki. yani 500 se o ay bir daha aya kadar 500 koyman lazım. yanlış mı anladım acaba neyse :) hiç alışveriş yapmadım taksitle
  5. Sistinan

peşin alırsan 990 TL tutuyor. 11 ay taksitli alırsan 10.900 e artıyor fiyat yani 11 ay boyunca aylık 1k ya yakın bir şey ödüyorsun
  6. Sistinan

papara black card

papara black card hakkında bir kaç sorum var. 1 - İstediğim zaman banka kartımdan papara ya para atabiliyor muyum ? (ininal kullanıyordum o uzak bir yere gidip para atmak zorunda klaıyordum) 2 - bu kartı alma sebebim 3d secure ile uğraşmamak. emin siniz değil mi 3d secure olmayan sitelerde...
  7. Sistinan

papara black card

1645384228 o ne demek
  8. Sistinan

papara black card

sanal kart oluşturma diye bir şeyi ilk defa duydum
  9. Sistinan

papara black card

halkbank 1645383820 banka kartı
  10. Sistinan

papara black card

hat benim üzerime değil ve sürekli sürekli millete bir şeyler söylemek istemiyorum :(
  11. Sistinan

papara black card

papara black card hakkında bir kaç sorum var. 1 - İstediğim zaman banka kartımdan papara ya para atabiliyor muyum ? (ininal kullanıyordum o uzak bir yere gidip para atmak zorunda klaıyordum) 2 - bu kartı alma sebebim 3d secure ile uğraşmamak. 3d secure olmayan sitelerde alışveriş yapabilirm ? 3...
Top Bottom