Arama sonuçları: *

1. V

💳 KREDİ KARTI HARCAMALARI PATLADI! 🔥

Benim ki de öyle bir de nakit olarak ödeyemeyecegim borca hiç girmem kenarda nakidi tutarım ne olur ne olmaz derim.
  2. V

Tamamını odediysen borç olmaması gerek. Muhtemelen farklı bir harcama o. Kredi kartı borcunu ödediğin sürece borç çıkarmaz
  3. V

Ben onay vermiyorum. Lazım olunca az bir limit artırımı yapıyorum
  4. V

Bankalarda ha bire limiti artırmaya çalışıyor. Ayağını yorganına göre uzatmak gerek.
  5. V

Kredi kartının çalışma mantığı nedir?

Zamanında ödersen kredi kartı çok iyi bir şey ama kazandığından fazla harcarsan Allah yardım etsin.
  6. V

İş Bankası Maxipuanlarımı nasıl kullanabilirim?

Nays a yüklenmiyor mu aceb 😁
  7. V

İş Bankası Maxipuanlarımı nasıl kullanabilirim?

Belki sanal kart kullaniyorsundur o yüzden görünmüyordur bende de görünmüyor sanal kart kullanıyorum.
  8. V

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Dedikleri gibi oldu ama 472 TL harcadım 47 .2 tl yüzde 10 parası ayrıca 100 yattı.
  9. V

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Benim para yattı bugün. 100 tl Amazon da yattı
  10. V

Sizce Kredi kartı mı? Banka kartı mı?

Kredi kartı senin olmayan bir parayı borçla alıp zamanı gelince geri odemektir. Bankalar modern tefeci mantığı ile çalışıyor! Ödeyemezsen sıkıntı olur. Ama iyi kullanırsan kredi kartı harika bir şey bence.. 1700981506 Örnek olarak verirsek ben asla anında odeyemeyecegim yani elimde nakit olmadan...
  11. V

Ödeyemezsen enflasyon seni ikiyle çarpar.
  12. V

Hesabını bilmiyor, harcamalarını takip edemiyor, ayağını yorganına göre uzatamiyorsan kredi kartına bulasma.
  13. V

Bütün halka arzlar VakıfBank'a geliyor mu?

Telefon uygulamasından bahsediyorum. İnternet sitelerinden alabiliyorsun sadece.
  14. V

Ben iş bankası ve ziraat kullanıyorum. Ziraatte uygulamadan direkt arza katılabiliyorsun
  15. V

Bu aralar öyle önceden çoktu iş bankasının katılmadığı arzlar. İş bankasının tek eksi yanı telefondan uygulamasından halka arza katılamıyorsun illa internet sitesine girmen gerekiyor.
  16. V

Son dönemlerde bütün bankalar halka arzlar da yer alıyor genellikle. Nadiren de olsa (Info gibi) sadece bir yatırım şirketiyle çıkanlar olabiliyordu eskiden. Şimdi katılır deriz yarın katılmaz bankaların işi belli olmuyor ama evet ziraat bankasını bütün katılımlarda gördüm neredeyse.
  17. V

Halka arz için banka önerisi

Ziraat bankası iyidir. Telefon uygulamasından direkt arza katılabiliyorsun(iş bankası internet sayfasına girmen gerekiyor)
  18. V

İş Cep Hakkında Yardım Lazım

İş ceple kartın alakası yok kart sahibinin izni olmadan bu tür işlemler yapma sana tavsiyem.
  19. V

İş bankası para gönderme ücreti

Ziraatten yaptığım işlemlerde EFT ödemedim bugüne kadar. tabii ki farklı kişilerde nasıl olur bilemem
  20. V

İş bankası para gönderme ücreti

Saat 17 den sabah 9 sanırım arası iş bankası EFT ucreti kesiyor maaşlı müşterisi olduğumuz halde sanırım yapacak bir şey yok. Ziraatte bu yok her daim ücretsiz
Top Bottom