Arama sonuçları: *

1. goshawk

YURTDIŞINDAN PARA GELECEK ACİL YARDIM

KARDEŞİM şu capsi bir kapa önce. bankacılık uygulamandan bulabilirsin. google it.
  2. goshawk

YURTDIŞINDAN PARA GELECEK ACİL YARDIM

bilgileri verebilirsin mesela.
  3. goshawk

Nays ile steam cashback ?

teşekkürler.
  4. goshawk

umarım ödemeleri yaparlar.
  5. goshawk

teşekkürler.
  6. goshawk

steamde hangi ödeme yöntemini seçmek gerekiyor bunun için? visa mı? işbankası(boacompra) olan mı?
  7. goshawk

Nasıl banka hesabı açılır

enpara ve işbankası kullanıyorum. memnunum. halkbankasını maaş için kullanıyorum. temmuzda son maaş yatınca yapacağım ilk iş halkbankasını kapattırmak olacak.
  8. goshawk

enpara.com'un avantajları neler ?

bu nasıl bir %50. ben kullanıyorum ve 30 tl için 15 tl veriyor gayet. bilmeden konuşma lütfen. enparada da benzer bir oran. araştırmadan ve bilemden konuşmayın lütfen. https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar @Officer Tenpenny okursanız kampanyaları da görebilirsiniz.
  9. goshawk

işte bilmiyorsun. takım tutar gibi şirket tutuyorsun. bilmiyorsan başkalarına da önerme. steam vb %50 veriyor. havale-eft-para çekimi vb ücretsiz. yani herhangi bir ücreti yok.(mesajlarımda "çoğu işlem" dememin sebebi altın vb alım satımından komisyon alması) lütfen bilmiyorsanız konuşmayın.
  10. goshawk

enparanın da steam, netflix, spotify, kidega vb. indirimleri oluyor. çoğu işlemde ücret kesmiyor. enparanın tekliflerini bilmeden yorum yapmanız doğru değil.
  11. goshawk

isterseniz ayrıca kredi kartına başvurabiliyorsiniz. havele-eft ücreti almıyor enpara. normal bir banka zaten.(sadece hisse alımı yapamıyorsunuz. o konuda da çalışıyorlarmış) 1617182757 neden acaba?
  12. goshawk

papara kullanmadım.
  13. goshawk

encard alabilirsin. normal banka kartı gibi. 5 yıldır kullanıyorum. çok memnunum.
Top Bottom