Arama sonuçları: *

• Users: Azexxes
  • In Müzik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Azexxes

Snapdragon ekolayzır bu kadar fark ediyor muydu?

Daha önce dinlediğim kulaklıkta aptx desteği yoktu zaten. Telefon degistirdim sadece alıştığım müzik tonlamaları bazı yerlerde yoktu. Aptx asiri fark etmiyor zaten. Ufak bir fark yaratıyor. Ondan sorun olucağını sanmıyorum
  2. Azexxes

Peki . Neyse idare edicez artik. Yine cok kotu degil ses ama bir eksiklik var hissedebiliyorum .
  3. Azexxes

Örnek? Ben ekolayzır ayarını ona göre yapıyordum. Çok iyi oluyordu ses. Mediatek islemcide fx güçlendirici diye bir şey var sadece hiçbir etki etmiyor.
  4. Azexxes

Daha önce sp710 islemciye sahip telefon kullaniyordum. Müzik uygulamalarında sp ekolayzır ayarını açınca ses çok kaliteli oluyordu. Şimdi yeni telefona geçtim . Mediatek dimensity 700 işlemci var bunda. Ekolayzır ayarını açıyorum ses aşırı kötü oluyor ve ses seviyesi düşüyor. Bunu farklı bir...
  5. Azexxes

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

6. Azexxes

Bir anda Yükselen/Düşen Yabancı Şarkı Önerisi

Bu olurmu KALEO - Way Down We Go (Official Music Video): 1621874635 Veya bu Lost The Game:
  7. Azexxes

Geceye Bir Müzik Bırakın

Valla tiktok felan bilmem ben youtubda bassli müzik bakarken çıktı karșıma hoșuma gitti ondan attım
  8. Azexxes

Geceye Bir Müzik Bırakın

9. Azexxes

ŞU SPOTIFY BENİ DELİ EDİYOR LÜTFEN BI YARDIM.

Sifreni vs değiștir hesabına bir bașkası giriș yapıyordur mümkünse uzun zor bir șifre koy benimki 23 haneli mesela
Top Bottom