Arama sonuçları: *

• Users: MeNToR
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. M

Yks iyi bir sonuç istiyorum ama TYT netlerim berbat

Zaman konusunda neler yapmam lazım hocam. Yavaş kaldığım denemeler oluyor
  2. M

Bu lafı bir çok abimden daha duydum nedir hocam bu kırılma noktası kimine göre dönüm noktası olan şey
  3. M

Arkadaşlar ayt kısmım daha iyi ancak TYT gerçekten olmuyor 75-80 net yapıyorum hep. İstediğim hedef ilk 7-8k. Sizce bu rezil netlere mümkün mü bu sonuçları getirmem.
  4. M

TYT Kimya ve Biyoloji çalışma stili önerisi ve genel değerlendirme

Mutlu olduğun işi yapmak en doğrusu ancak ülkede mutlu olunanı yaparak işsiz kalmamak elde değil. Bence biraz dişini sıkarsan istediğini elde edersin. Ben doktor olmayı hep çok isterim o yüzden de hiç peşini bırakmamayı düşünüyorum. Bence sen de öyle yap eminim bir yere varırsın.
  5. M

Teşekkür ederim 1617824113 Her şey kafada başlıyor dostum. Benim Amerikada doktorluk hayalim var bunu düşündükçe daha da istekli oluyorum
  6. M

9. Sınıf genel 94.90 10. Sınıf genel 93.50 11. Sınıf genel(okullar kapandı diyorlar) 98.81 1617823629 Ayt de işi çok sağlam tutuyorum hocam inşallah sorun yaşamayacağım
  7. M

Evet ben de aynı şekil düşünmüştüm. Netler içinse 12. Sınıfta da aynı şekil çalışırsam istediğim sıralama gelir mi sizce
  8. M

Arkadaşlar 11. Sınıf öğrencisiyim, hedefim bir yüksek(ilk 3000)o yüzden elimden geldiğince çok çalışmaya çalışıyorum. Şuan aşağı yukarı her deneme gelen netler şu şekilde Türkçe: 33-37 Sosyal: 14-17 Matematik: 28-35 Fizik: 5-6 Kimya 3-4 Biyoloji 1-2 Sizce biyoloji ve kimyaya nasıl çalışayım...
  9. M

11. Sınıfta TYT netleri nasıl olmalı?

Çok teşekkür ederim. Analiz olayını ben hakkıyla beceremiyorum gerçekten. 1606756383 Ne yapmam gerekiyor en verimli nasıl analiz yapabilirim
  10. M

Çok teşekkür ederim. Problem ve paragrafa önem veriyorum ancak yeterli olmadığının farkındayım onu da halletmek için elimden geleni yapacağım
  11. M

Arkadaşlar haftada 3 tane TYT denemesi çözerek eksik kapamaya başladım. Şu an ortalama 85-89 net civarı geliyor. 9-10'um müthiş değildi o yüzdem biraz sıkıntı çekiyorum TYT yönünden. Sizce bu netler iyi mi şu an da daha artar mı ne kadar artabilir? AYT'de işi sağlam tutuyorum TYT'de ki acemilik...
Top Bottom