Arama sonuçları: *

1. SquizzySP

Sınavların Olacağı Gün Sınavlar İptal Olacak Mı diye Konuşmak :D

Uzaktan derslere girmeyen insanlar sadece tembel olduğunuz için iptalini istiyorsunuz vs. diyorlar ama ne ortamlarda ders gördüğümüzden zerre haberleri yok.
  2. SquizzySP

Sınavların Olacağı Gün Sınavlar İptal Olacak Mı diye Konuşmak :D

Matematiğim iyiydi benim , uzaktan eğitim olasıya kadar iyiydi en azından. Şuanda bilmiyorum abi , 1 haftada matematik mi toplanır anlamıyorum , geçer nota razı olacağım artık.
  3. SquizzySP

Kardeşim 1.sınıf fakat bir şey bilmiyor nasıl öğretebilirim?

Şöyle bi önerim olacak ; İnternette çeşitli videolar var. Tonguç yapıyor mu bilmiyorum fakat , istersen öncesinde kendin izleyip orada ne yapıyorsa tek tek kardeşine yaptırmayı deneyebilirsin. Ezberlemeye çalıştığı yerde , cümle değiştir . Kendini bırakmasına izin verme , belirli bi hedef koy ...
  4. SquizzySP

Canlı dersleri anlayamıyorum .

Yardım etmeye çalışıyorsun teşekkür ederim . Ama diyorum ya , bişeye zorunda olmak zorunda hissettirilmek bana koyuyor.
  5. SquizzySP

Evet kesinlikle. Diyorum ya fizik dersleri çok eğlenceli geçiyordu okul vakitleri.
  6. SquizzySP

Sadece felsefe dersinde eğleniyorum .
  7. SquizzySP

Kıyak adam.
  8. SquizzySP

Fizik öğretmenini okul vaktinde çok seviyordum , şimdiyse nefret ediyorum diyebilirim. Ben kimsenin dersine girmeye de zorunlu değilim ayrıca.
  9. SquizzySP

Hocalara geldik kanalını izliyorum arada ama diğer saydıklarınızı görmedim hiç. 1610351148 Bizimki de buna fazlaca benziyor , evdesiniz başka ne işiniz var cümlesi o kadar uyuz edici ki.
  10. SquizzySP

Birazda biz olmuyor ki durum . Fizikçi derslerine girmem için bi evime gelmediği kaldı. Girsen bile ne anlıyorsun diye sorsana ? HİÇ.
  11. SquizzySP

Tonguç abimden videoları izleyerek sınava girdim. Şu şansa bak resmen hocalarımızın yerine bunlar girdi eğitim hayatına .
  12. SquizzySP

Ciddi anlamda fizik hocamıza sinir oluyorum. 1610350622 Matematik hocası çok kıyak bi adam çok iyi bi öğretmen ama , uygulamada sesi kesile kesile yapboz çözüyor gibi ders işliyoruz .
  13. SquizzySP

Derse katılma aşamasında temel olarak rahatsız oluyorum.
  14. SquizzySP

İnşallah açılır demekten başka hiçbir şey diyemiyorum .
  15. SquizzySP

Böyle gidecek olursa sınıfta kalacağım.
  16. SquizzySP

Bu zamana kadar aldığım notların hiçbirine çalışmadım diyebilirim. Ve çalışmadan şehrimin en güzel liselerinden birinde okuyorum vs aslında.
  17. SquizzySP

Örneğin şu anda ders var fakat , girsen ne yapacaksın diye sorsalar alta alıp forumda ya da instagramda gezeceğim.
  18. SquizzySP

Temel olarak katılmak istemiyorum aslında. Kendimi bi şeye zorunlu hissetmek beni rahatsız ediyor.
  19. SquizzySP

Canlı derse girmekten nefret ediyorum . Ama bi şekilde de girmem gerekiyor , bana canlı dersi sevdirecek bir şeyler var mı ?
  20. SquizzySP

Derslerim çok kötü ne yapmalıyım

aga mümkün olmayan bişey degil ki kendinden bi tık ödün vermen yeterli olacaktır gunde 7 saat oyun oynuyorsan 5 saat oyna azalt yani bi sekilde kendinden hiç ödün vermeden olmaz bunu aklınıza sokun
Top Bottom