Arama sonuçları: *

1. furkangorur

Anayasa Hukukuna Giriş (Aglıyorum)

seri ezber taktikleri iletsenize 50 sayfa ezberledik kaldı 100 sayfa ve 51. sayfada tıkandım ezber taktigim beni bırak diyo
  2. furkangorur

Birisi bu matematik sınav sorularını cozmemde yardım edebilirim?

kimse sana 1 günde geometriyi anlatamaz. Geçmiş olsun.
  3. furkangorur

Ders İçin Kulak Tıkacı Önerisi

1.) okulda kulaklık yasak değilse anc kulaklık alın anker öneririm. 2.) askerde kulak tıkacı kullanmıştım koğuştakiler sağolsun. Güzel ama rahatsız ediyor başta
  4. furkangorur

Matematikteki 5 puan 2 saatlik derslerdeki kaç puana eşit

Arkadaşlar ben Şuan trigonometri öğreniyorum. Başlıkta ve konu da düz metin yazarak bunun matematik sorusu olduğunu nereden bileyim? Ben konuyu okuduğumda 1 soru 5 puan almak için 2 saat o konuya çalışsam yeter mi diye anladım. 1712175242 Emin olun sizden daha fazla vitamin alıyorum :)
  5. furkangorur

Matematikteki 5 puan 2 saatlik derslerdeki kaç puana eşit

Nasıl yani? 6 saatte bir konuyu tamamen öğrenmezsin bol bol soru çözmen lazım.
  6. furkangorur

Fransızca ödevine yardım.

r10 da fransızça çeviri yapan insanlar var. Daha detaylı bir ödev ise ücret karşılığında yardımcı olurlar
  7. furkangorur

5 ayda sayısal 250 bin yapılır mı ?

evet alırsın. Stabil ve bilinçli çalışma ile 5 ayda fulleyebilirsin. Güçlü bir irade ve verimli çalışmak lazım. 6 saatte çalıştığın konunun çalışma süresi 2-3 saat ise sen bunu uzatıyorsan alamazsın.
  8. furkangorur

MSÜ Boy Kilo 200 Gramdan Elerler Mi ?

2cm boy farkı ile elenen arkadaşım vardı. Acımıyorlar o yüzden aç karnına git.
  9. furkangorur

Ortalama ile geçtim kötü mü

bu şartlarda okul 1. 2. olmazsan gelecekte pek başarılı olamazsın. Lise 4 te üni sınavına çalış baya iyi bir okul kazan yoksa yılların boşa gider.
  10. furkangorur

YKS-2023 Soruları Satılıyor!.. (Dark Web)

120 soru yazılır ve A-B-C kitapçığına göre soru sıraları değişir ama sorular değişmez diye biliyorum
Top Bottom