Arama sonuçları: *

1. S

Aynı Anda İki Dil Öğrenilir mi?

Özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  2. S

Evet kira yemek vb. işlemlere para ödemiyor hepsini şirket karşılıyor. İngilizcenizi B1 seviyesine çıkartın yeterli daha fazlasına gerek yok zaman kaybı, bilen bilmeyen ingilizce kesin öğren diyor ama yapacağın işte ingilizce konuşmuyorsun sonuçta sadece yazılım terimlerinde işine yarayacak...
  3. S

Haftalık 35 saat çalışıyor kuzenim. Ekstra olarak freelance iş varsa onlardan da ek gelir elde ediyor. İnternet sitelerinden bulduğu yazılım işi değil ama, farklı şirketlerde özel çalışarak ispanyolca bilen bir çok kişi arıyorlar zaten ve tabii ki yazılımdan anlayan. Zaten şirket konaklama...
  4. S

Kuzenim fransa da fransızca bilgisi yoktu pek, ama ispanyolcayi orta seviyede öğrenmişti. Şirketi fransız - ispanyol kökenli olduğu için ikisini de kullanıyorlar. Çoğunlukla ispanyolca tabii. Kardeşime de bu konuda tavsiye verdi. İspanyolca çalış diye, yazılım konusunda da kendisinden destek...
  5. S

Kuzenim 4 - 5 yıldır yurtdışında mezun olduğunda direk gitmişti, ispanyolcası vardı sürekli dil çalışıyordu zaten. İlk 2 yıl farklı bir firmada şimdi ise iyi bir firmada devam ediyor 2 senedir. Dil bilip direk başvuru yapmak, o ülkeye okul aracılığıyla ziyaret etmek çok etkili oluyor. Bu yıl...
  6. S

Önü en açık mühendislik

Tüm meslekler kapanır, yazılım önü kapanmaz yapay zekadan sonra hele hele hiç kapanmaz :) Okulda erasmus gibi faaliyetlere katılmaya özen göster. Oralarda aldığın tecrübeyle diğer ülkelerde ki ortamı tanıyıp ona göre çalışmalarını şekillendirirsin. Kuzenim bu sayede fransa ya yerleşti. Ve hala...
  7. S

Matematik için kaynak önerisi

Haftada 2 saat matematik görüyorduk o kadar :) Temelim olsa 5 - 8 net arası yapmazdım. Kendinizi sıfır saymayın, siz daha iyisini yaparsınız dediklerimin üstüne saat olayını biraz daha arttırırsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Başarmak isteyene gerçekten zor değil kolay geliyor bir...
  8. S

Kendimden örnek vereyim, 5 - 8 net arası tyt matematik neti yapıyordum aralık başında, haftalık 10 saat civarı matematiğe zaman ayırıyordum okul dışında. Bu süreç mart ayına kadar 10 - 12 saat kadar ilerledi. Konu anlatımları dinledikten sonra bilgi sarmal kitabındaki sorulara baktım...
  9. S

Kaçıncı sınıftasınız, bölümünüz ve hedef nedir ona göre kendi çıkarımlarıma ve ilerlemelerime göre yönlendirme yapabilirim.
  10. S

nasıl disiplinli olunur ve sosyal medya bağımlılığından nasıl kurtula bilirim.

Benim açımdan sınav senesinde dışarı çıkıp hava almak, spor yapmak ( Voleybol vb. ) sosyal medya ve cihaz bağımlılığımı oldukça azaltmıştı. 2. bir yöntem olarak telefonumu kökten kapatıyordum, açması vb. zaman aldığı için hiç aklım ona gitmiyordu. İşlerimi bitirince belirlediğim süre boyunca...
  11. S

İspanyolca öğrenmeni tavsiye ederim, bilgisayar / yazılım tarafında genel talep avrupada fransa, ispanya, italya alanında öne çıkıyor diye biliyorum yakınımdan. Kuzenim akıcı dil öğrenmeden fransaya yerleşmişti. Orta düzeyde fransızca, ispanyolca bilgisiyle bir şirkette devam ediyor 2 senedir...
  12. S

11. sınıf alan değiştirme

Danke adlı arkadaşa katılıyorum, bende dil bölümündeydim hazırlanma konusunda endişelerim vardı. Arkadaşım eşit ağırlığa geçti. Ben geçen sene arkadaşımla dersler, konular hakkında paslaştım öyle bir bilgi alışverişimiz oldu ilk geçtiğinde arkadaşım derslere ayak uydurma vs açısından zorlanmıştı...
Top Bottom