Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Hangi Marka Süt İçiyorsunuz

uyku vaktin gelmedi mi senin süt iç de yatıver.
  2. Azexxes

Yemek kuponu var mı ?

Trendyol yemek , yemeksepeti, getir , migros yemek hangisi olursa yemek kuponu aktif var mı acaba bildiğiniz.
  3. Azexxes

Buzdolabı olmadan içecek nasıl soğutulur

Kalorifer var camin altinda
  4. Azexxes

Camın önüne koyarım koymasına da düşer eğik yapmışlar camın önündeki fayansı o yüzden olmaz
  5. Azexxes

Balon yok malesef 1646001304 Camın önüne koyarım koymasına da çok ufak bir kısım yapmışlar ve yamuk duruyor azıcık rüzgar esse düşecek ve 5. Kattayim o yüzden olmaz 1646001346 Camin önü yamuk malesef en üst katta kaliyorum düşer
  6. Azexxes

Arkadaşlar bulunduğum yurtta buzdolabı bulunmuyor malesef. Ben de içeceklerimi haliyle soğuk tutamıyorum. Buzdolabı olmadan nasıl içecek soğutabilirim var mı fikri olan?
  7. Azexxes

Evde tekim kavurma, domates ve salça ile ne yapabilirim

Makarna yap
  8. Azexxes

Yanlışlıkla sinek yedim bişey olur mu

Yanlış bilgilendirmeden raporladım sjsjjs
  9. Azexxes

Tavuk döner mi tavuk burger mi?

Hatay usülü al aga bak canım çekti
  10. Azexxes

küflü peynirin tadi nasıldır?

Normal peynirse yenmez. Fakat isveç peynirleri vs bilerek küflendiriliyor. Onlar farklı
  11. Azexxes

İftara yemek tavsiyesi

Içli kofte sarma ayran
  12. Azexxes

Domatesler artık tek tek satılacakmıș

Tanesi 2 tl yaziyor yanlis gormediysem
  13. Azexxes

Domatesler artık tek tek satılacakmıș

Arkadașlar instagramda gezerken denk geldim açıkçası gülesim geldi bunları da mı görecektik diye
  14. Azexxes

Tost Ekmeği Makineye Neden Yapışır?

Yağlı kağıt kullan annem hep öyle yapıyor hem tereyağı sürüyor hemde yağlı kağıdın arasına koyuyor hem tost makinesi kirlenmiyor hemde yapișmiyor
  15. Azexxes

Kolaların niye hiç asidi yok

Bim sok a101 3 unden de aldim bakkaldan almiyom
  16. Azexxes

Hocam bim a 101 șok 3 farkli marketten toplam 6 kola aldim 3 pepsi 3 coca cola hepsi mi sorunluydu. Anlamadim ki ben icerken eskisi gibi tat vermiyor
  17. Azexxes

3 farkli marketten 2.5 lt pepsi ve coca cola alip denedim. Kolayi yeni aciyorum hic asit cikmiyor. Bardağa döküyorum hic kopurmuyor dümdüz siyah kolay olarak dokuluyor sanki su gibi. Tadi da bi tuhaf. Tarihlerini kontrol ettim daha 1 yıl kadar zamani var. Fiyati artirip malzeme icerigini mi...
Top Bottom