Arama sonuçları: *

1. E

Annesi olmayan 1 aylık köpek ne yer?

Cevabın için saol öncelikle. Bilgili birisin belli. Sütlü ekmekten başka bir şey yemiyor. Bende mecbur aç kalmasın diye veriyorum. Benimkide kangal bu arada. Fotodaki mamadan verdim ama yememiş. Dünden beri kabında duruyo. Süt verdik gene malesef. Sütüde suyla karıştırıyorum. Kedi maması var...
  2. E

Öyle yapıyorum ama önceden ekmekleri yiyordu. 2 gündür doğru dürüst yemiyor zaten. Bugün biraz yedi oda sadece sütü içti. Ekmeği yemedi. 1616598033 Götüreceğim veterinere inşallah bi sorun yoktur. Küsmüştür umarım bize ondan trip yapıyodur😄
  3. E

Yıkamamam gerektiğini biliyorum zaten. Soğuk bide havalar. Ona dair bilgim var. Büyük köpek beslediğim oldu çünkü. Ama ilk yavrum bu ondan biraz endişeliyim. Pür dikkat bakıyorum ona ama endişelendim birden. 1616510538 Veterinere bu cumartesi değil bi sonraki cumartesi götürceğim. O zaman...
  4. E

Aynen fazla sert ısıramıyor. Benim amacım yemesi ancak süt değil. Et veriyoruz yumuşak. Bulyon kaynatıp veriyorum ama yemiyor. Yediği tek şey sütlü ekmekti onuda yemiyo dünden beri. Yaş mama dediğin köpek için kuzu ve av hayvanı diye bir mama var. denemedim henüz. Deniyeyim sizede haber veririm...
  5. E

Süte su karıştırıyorum midesini , bağırsağını bozmasın diye ama yememeye başladı dünden beri. Süte zararlı diyenler çok var. Bilemedim. Yarım yağlı inek sütü veriyorum. Marketten alınma. Ne yapmam gerek. Süt vermeye devam mı edeyim yoksa başka ne deneyebilirim. Ayrıca köpeğin annesi ya vefat...
  6. E

Yok canım o kadar da değil. Biberonla falan içiyodu sütü ilk geldiğinde. Şu an dişi falan var yani ama kuvvetli ısıramıyor küçük olduğu için. Küçük et parçası dalan veriyoruz yiyordu ama dünden beri fazlasıyla bişey yemiyor. 3 4 öğün yemek yiyen hayvan bişey yememeye başladı. Sütte zararlı...
  7. E

Köpeğimin annesi yok. Ve henüz 1 aylık. Annesi bizim değildi. Biz yavruyu bulup sahiplendik. Ne yiyeceği konusunda bi bilgim yok. Sadece sütle beslenmemesi gerektiğini biliyorum ancak köpek 2 haftadır bizde ve sütlü ekmekten başka bişey yemiyor. Ne verebilirim bilmiyorum. Acilen başka bir şeyler...
Top Bottom