Arama sonuçları: *

• Users: goshawk
  • In Bitcoin
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. goshawk

kripto para almak için en güvenilir ve en karlı site hangisidir

neden olmasın ki? bütün coinlerde yatırdığın oranda kazanıyorsun zaten. %10 artan coin senin yatırddığın parayı da %10 artırır. ha 100 tl ha 100000 tl.
  2. goshawk

BTC is çakılmak | Alts is ölmek

short pozisyon değerlendireceğiz. cuma sözlüm var gerçi bakamıyorum pek ama güzel short pozisyonları çıkar gibi.
  3. goshawk

Bitcoin in helalliği ile ilgili böyle bir video duvarıma düştü

çok değişik bir düşünce tarzı. kumar falan oynamıyorsun. şans işi değil bu. o zaman normal borsa da mı haram?
  4. goshawk

yok estağfurullah
  5. goshawk

işte ben de sana o konuda katılıyorum zaten.
  6. goshawk

o biraz bizim ülkeye özel.
  7. goshawk

o zaman borsa da mı haram? (ilk dediklerin hakkında dini bilgim olmadığı için sadece "doğrudur" diyorum)
  8. goshawk

gayet basit yazılmış bir yazı. okuyunuz. en temel kısmı bu. başka olaylar da var tabii ki. mesela chz'ye bakabilirsiniz. bir platform oluşturdular. @firatbey
  9. goshawk

türevlerinden kastınız bitcoin türevleri mi (btc gold vs) yoksa alt coinler mi? 1617737087 bilgisizce yazılmış bir yorum.
  10. goshawk

bu mantıkla türk lirası da haram olur.
  11. goshawk

mantıklı bir karşılaştırma değil. kumar gibi bir şey denilemez. şans oyunu değildir.
  12. goshawk

dini kısmını bilemem, diyanet bilir. herkesin günahı kendinedir. hazırlayan kişi zaten kripto para piyasalarının regüle olmadığı için böyle tweetlerden etkilendiğini bilmiyor sanırsam. ha bi de "Bir Borsa Spekülatörünün Anıları" kitabını herkese öneririm. borsa 100 yıl önce de çok farklı değildi.
  13. goshawk

Al-SAT Yapmak İstiyorum Ama Öncesinde Öğrenmem Gereken Neler Var ?

başarılar, bol kazançlar. "kar cebe yakışır" diyerek başarılar diliyorum.
  14. goshawk

analizi öğrenirsin. öğrenmek istedikten sonra kaynak çok. psikoloji için de başlangıç olarak "bir borsa spekülatörünün anıları" kitabını öneririm.
  15. goshawk

açıkçası ben ilk paramla girdiğimde kendi planlarımdan korkumdan dolayı çok sapıp iptal ediyordum. kimisi için aç gözlülük oluyor kimisi için korkaklık oluyor.
  16. goshawk

asla gerçek paranın yerini tutmayacak olsa da bir excel sayfasına hayali olarak aldığın miktarı ve fiyatı yazarak kendini izleyebilirsin. ama iunu da söyleyeyim için işine para girince asıl önemli kısım psikolojiyi yönetmek oluyor.
  17. goshawk

tabii ki kitapları var. ama dediğim video serilerini [2 adet koydum birisi ninja traders(çok sevmem ama video serisi çok faydalı kanatimce), diğeri de tcta analiz] izlersen dediğin terimler iğrenirsin.
  18. goshawk

böyle güvenli bir liman yok kriptoda. daha mantıklı kısmı senin kendi analizinle çıkar. ama ben bunları takip ediyorum. şunu unutma kriptoda marjin trade ile düşüşten de para kazanabilirsin.
  19. goshawk

https://www.youtube.com/channel/UC9w6oFM3oL0gtzIL_BeI9hw
Top Bottom