Arama sonuçları: *

• Users: Flusch
  • In Ethereum
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. F

havuzdan para hesabıma geçmiyor

Belki sadece belli günlerde ödeme yapıyorlardır. Kaç gündür ödeme yapmıyorlar?
  2. F

2gb Lık Bir ekran kartı ile Ethereum Kazımı Yapmak!

https://minerstat.com/dag-size-calculator Bu siteye göre 2023 ekim ayından sonra 6 GB kartlarla bile kazılamayacak.
  3. F

2gb Lık Bir ekran kartı ile Ethereum Kazımı Yapmak!

Ethereum için DAG boyutu 4 GB'ı geçmiş durumda. Yani imkansız.
  4. F

Ethereum minimum GB neden 4GB?

Konuya çok hakim olmamakla birlikte; gün geçtikçe blockchain büyüyor. Kazıma başlamak için önce DAG denilen bi veri yapısı ekran kartının belleğinde işlenmesi gerekiyor. Ethereum da çok popülerleştiği için şu anda DAG boyutu 4 GB'ı geçmiş durumda. Bu yüzden 4 GB'lık kartlar kullanılamıyor...
  5. F

RTX 2060 Super sisteme Ethereum mining yapmak zarar verir mi ve ne kadar kazanırım?

Kartı şu şekilde yıpratır diye düşünüyorum; doğanın kanunudur yani bu kart sürekli çalışacağı için doğal olarak yıpranacak. Mining yaptığın süre kadar oyun da oynasan yine aynı şeklide kart yıpranır.
  6. F

ETH kazarken güç tüketimi

Merhaba, son birkaç gündür düşündüm ki miningden yüksek kârlar elde ediliyor, dedim ben neden yapmıyorum. Bilgisayarı kullanmadığım zamanlarda veya internette takıldığım zamanlarda yapmaya karar verdim. Damlaya damlaya göl olur misali. MSI RTX 2060 kartımla başladım mining'e. Birkaç denemeden...
Top Bottom