Arama sonuçları: *

1. M

Ethermine sürekli olarak bakiye düşüşü??

ne kadar kazdığına bağlı eğer 0.01 eth kazdıysan 14 gün içinde dursanda durmasanda kazdığın eth miktarı hesabına yatar
  2. M

Ethermine sürekli olarak bakiye düşüşü??

ethermine pool'unu bu yüzden bırakacağım bende. 45-50 dolar olması gereken kazım değerim 39 doğar şuan :D binancepool en mantıklısı sanırsam şu sıralar
  3. M

en iyi eth havuzu hangisi?

bende bilmiyorum şuan halen etheriuma kazıyorum ama binance poola geçiş yapacağım araştırıp
  4. M

1660 süper mining nasıldır?

günlük 3.5-4 $ getirisi var elektrik masrafınla beraber. Benim galax 1660 s değerleri bu şekilde
  5. M

en iyi eth havuzu hangisi?

ethereum değeri dalgalanıyor ondan kaynaklı. eth lerin stabil kalır ama eth değer kaybederse senin dolar bazlı değerinde düşer tabi. Günlük çalışanlar bu gibi durumlardan kaçınmak için binance poola vs geçiş yapıyor. Sanırsam bende geçiş yapacağım bu gidişle 2 hafta çok uzun bekleme süresi bir...
  6. M

ETH de maden bana erken para gönderdi.

benimde bu kadar birikti 14 şubat saat 23.00'da kazıma başladım. Arada 1-2 saatlik kesintiler vs de oldu. Bu eth ne zaman hesabıma yatar acaba ?
  7. M

-REHBER- Ethereum Madenciliği Nedir Nasıl Yapılır?

En az ne kadar kazırsam hesaba geçiyorlar?
  8. M

-REHBER- Ethereum Madenciliği Nedir Nasıl Yapılır?

Bu doğrumu ? ödeme kısmında şunu belirtmişler Unpaid balances above 0.05 ETH will be paid out every 7 days Unpaid balances above 0.01 ETH will be paid out every 14 days Ama ödeme kısmına bende baktığımda min 0.1 eth yazıyor.Bu duruma açıklık getirecek varmı ? Böyle bir durum varsa alternatif...
  9. M

GALAX 1660 SUPER TOPLAMA BİLGİSAYAR İLE MİNİNG YAPMAK

Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam.İşiniz gücünüz rastgelsin.
  10. M

istek yolladım
  11. M

hocam bilgisayarıma gelip bana yardım edebilirmisiniz bu konuda ?
  12. M

nicehash kullansam bir sıkıntı olurmu hocam ? komisyonu en fazla ne kadarki ?
  13. M

nasıl kullancağımı anlatan tutorial varmı ? kazdığımı mümkünse direk hesabıma atsın binance vs gibi
  14. M

Siz yapıyormusunuz hocam zotac ekran kartınızla ? nicehash programı ile yapacağım sizce güvenilir mi? ? dün 2-3 saat açık bıraktım 4 lira birikti ama bitcoin hesabıma aktaramadım. Aktarabilmem için ne kadar birikmesi gerekli ? Yardımcı olursanız çok sevinirim hocam.
  15. M

Sizce şuan mining yapmaya değermi tek ekran kartıyla ? günlük elektrik faturasınıda çıkarırsak net ne kar bırakır?
  16. M

Ne kadar kazandırır ayrıca değermi sizce ?
  17. M

ryzen 5 3600 galax gtx 1660 super gigabyte b450m s2h neo forza 8x2 (16gb) 3600mhz ram geil zenith 512 gb ssd dark raider 3x12 kasa aerocool 500w psu NİCEHASH programında günlük kazancım 20-25 lira arası gösteriyor.Program 110w elektirik çekiyor monitörü kapatıyorum ama sizce harcadığı elektriğe...
Top Bottom