Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Chia Coin nasıl kazılır ?

Karantina bitirdi bizi anasını satim
  2. M

Chia Coin Hacmi 9,53M$'a Ulaştı!

Tamam hocam siz haklısınız
  3. M

Dostum asıl sen gormuyormusun o k işlem yapılan xch miktarı altlarında yazanda para değeri 1620128611 76 bin coinlik işlem yapılmış bu işlemin değeride 60 milyon dolar lütfen biraz dikkat
  4. M

Tokat gibi bir cevappp gaflete düşmüşüz açlık kafaya vurdu tabi
  5. M

Bu arada siz k33 ile yapıyorsunuz galiba bunun içinde 550 GB gibi bir yere ihtiyacınız var eğer bu diske yüklemek isterseniz bir yerden sonra hata verir zamanınız çope gider k32 kullanmanızı oneririm
  6. M

Yardım edebildiysem ne mutlu
  7. M

Herhangi bir yanlışlık goremedim ya yerin yoktur ya da bir klasor aç ssd içinde orayı sec geçiçi alan olarak aynı şekilde hdd içinde dene(klasor açmayı) belki olur
  8. M

Birden fazlamı plot açtın
  9. M

mxcyide eklersek 76 milyon dolar olduğunu gorüceksiniz nereden baktığınız oğrenebilirmiyim
  10. M

Bu arada başlığı atan arkadaşın yanlışlığı var galiba sadece okex mxc ve gatede toplamda 76 milyon dolarlık bir işlem hacmi(24 saatte) var nereden bakmış çozemedim
  11. M

Kesinlikle yeterli olur ancak erken bir şekilde plot açmayı bitirmen bence daha iyi olur tanıdığın falan varsa kiralayabilirsin bile
  12. M

Bu arada baya imrendim hocam büyük vurgun yapabilirsiniz belki ssd hacminizi arttırırsanız iyi olabilir
  13. M

Knk plotların ssd ile yapılması gerekli boyle sittin sene açamassın
  14. M

Plot açamazsınız onu kastetmiş galiba arkadaş ilerleyen günlerde hacim büyüyeceği için k32 ler kalkacaktır
Top Bottom