Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Spotify öğrenci üyeliği'ne zam.

Yt müzikten devam yt music > spotify
  2. Azexxes

Youtube 60hz ama vanced 90 hz neden?

Video icin soylemedim youtubda gezinirken 60 fps geziniyorum. Youtube vancedda gezinirken 90hz de geziniyorum. Haliyle 90hz daha akici oluyor. Nedenini merak ediyorum. Video icinde yoksa ikisi de 60 fps onda sorun yok
  3. Azexxes

Telefonun ekrani 90 hz destekliyor fakat normal youtubda gezinirken 60 hz gosteriyor. Vancedda 90 hz
  4. Azexxes

Arkadaşlar normal youtube 60hz destekliyor en fazla. Fakat youtube vanced giriyorum o 90hz destekliyor. Resim ekledim sol üstte yaziyor kaç hz oldugu.
  5. Azexxes

Netflix altyazı üstte çıkıyor

Eger filmin basindan bahsediyorsaniz yapan kisileri karakterleri felan altta gectikleri icin yukarida çıkıyor. Yaziyi kapatmasin diye daha sonradan altta devam eder 2 3 dk sonea
  6. Azexxes

WhatsApp çöktü açılmıyor

Instagram yuklenmiyo bende mesajlar da gitmiyo
  7. Azexxes

Yemek Yerken İzlenecek Kanal Önerileri( troll değil )

Ben yemek yerken sıkılıyorum șahsen. Bazen canım yemek yemek istemese bile bisiy izlerken bi bakmıșım yemek bitmiș
  8. Azexxes

Yemek Yerken İzlenecek Kanal Önerileri( troll değil )

Ben bu kanali veya anime izlerim yemek yerken https://youtube.com/c/watchdust
  9. Azexxes

Netflix hesabı alabilceğim siteler

Onun yerine arkadasinizla 2 ekranli alin odemeyi de paparadan yapin hem 15tl indirim alirsiniz hem yari fiyat odersiniz. Kisi basi 12.5 tl duser 1621179982 Bunlar calinti hesaplar. Adamlar hergun binlercesini caliyorlar. Hesap sahibi farkederse sifreyi degistirir. Kalirisniz oyle. Ha yok...
  10. Azexxes

Netflix hesabı alabilceğim siteler

Aynisini yapacaktim
  11. Azexxes

TikTok videolarım nasıl çok izlenir?

https://images.app.goo.gl/W8hfKf2SKWeVdQPy7
  12. Azexxes

Telegramda bu videolar nereye iniyor

Evet dosylardan silerseniz gidiyor. Mesela bide telegram images kısmına girin kesin orda da gerekmez birsuru resim vardir eger otomatik indirmeyi kapatmadiysaniz
  13. Azexxes

Arama yerine tıkladığınızda hicbirsey yazmadan bakarsanız en son girdiginiz kanallar gozukuyor orada
  14. Azexxes

Direk arama yerine telegram yazin bulursunuz zaten ayrica herseyi indirmesini istemiyorsanız ki ben kapattim yoksa cok yer kapliyor. Telegramin kendi ayarlarindan otomatik indirmeyi kapatin kendiniz manuel indirin yoksa internet ve depolama israfi oluyor
  15. Azexxes

Netflix Almaya Değer mi ?

Ha bu arada ilk defa netflix alicaksaniz ilk ay ücretsiz zaten hangi pakedi alirsaniz alin sizi en yuksek pakede yükseltiyor. İlk ay dert etmenize gerek yok hangi pakedi aldiginiz onemli degil yani en ucuzu alsanizda 4 ekran 4k lik olani kullanicaksiniz
  16. Azexxes

Alicaksaniz ödemeyi papara ile yapin 15 tl geri odeme alabilirsiniz
  17. Azexxes

Telegramdan bulabilirsiniz butun dizileri hepsi var kacak telifli vs olanlar da dahil got felan da bulabilirisniz telegramda
  18. Azexxes

Instagram İnstadgramda attığım Dmlere ulaşılamıyor

Internetinizden kaynaklı olabilir mesajları yukarı doğru kaydırınca kaybolan mesajlara eriș diye biyer çıkıyor öyle yaparsanız gözükür bazen bende de oluyor
  19. Azexxes

Emülatör önerir misiniz

Nox kullanabilirsiniz
Top Bottom