Arama sonuçları: *

1. Hayata Fransiz

Düşük sistem ile internetten para nasıl kazanılır?

Amaç para kazanmaksa mesele platformu sevip sevmiyor olmaman olmamalı, kamera açmak zorunlu değil lakin erişiminde ona göre olur tabii ki kamera açman senin için daha iyi olur. Kamera açmayıpta TikTok haftalık kazanılan jeton sıralamasında ilk 10'a giren arkadaşım var (oyun kategorisinde)...
  2. Hayata Fransiz

YouTube uzun vadeli bir iş fikri, Daha kısa vadede TikTok oyun yayınları yapabilirsin fakat sistemin izin verir mi bilmiyorum, gerçi sadece TikTok Live Studioyu açsa yeterli çünkü bir çok para kazandıran TikTok oyunları aslında 25-100mb arası sistem istemeyen ve hatta kimi zaman Website...
  3. Hayata Fransiz

Sistem özelliklerin neler ?
  4. Hayata Fransiz

Tiktok Live Studio'da yayın açamıyorum

1000 Takipçiye ulaştıysan TikTok Live Stüdio erişimi alman için yapman gerekenleri anlatıyorum; 2 kere telefondan kesintisiz 1 saatlik yayın aç (istersen siyah ekran falan göster farketmez), Daha sonra tekrar telefondan yayın açma sekmesine gir orada yana kaydırdığında mobil oyun yayını bir...
  5. Hayata Fransiz

Bütçem 10.000TL tavsiyeler neler

oğlum çakkal ne yazıyosun o zaman konuya hadi sektir sektir git
  6. Hayata Fransiz

Bütçem 10.000TL tavsiyeler neler

Merhaba arkadaşlar kısa bir süredir yayın yapıyorum ve gidişattan memnunum, bazı ekipman tavsiyeleri istiyorum belirlediğim bütçe 10.000TL 1- Mikrofon 2- Webcam 3- Streamdeck 4- Kulaklık (Kendi kullandığım kulaklığı satıp değiştireceğim, bütçeye dahil değil gerekirse üstüne para koyarım) Şuan...
  7. Hayata Fransiz

Twitch Beni en son takip eden kişiyi ekranımda göstermek istiyorum

Selamun Aleyküm, arkadaşlar yayınımda beni en son takip eden kişinin ekranımda benim ayarladığım kutuda isminin yazılı kalmasını istiyorum. nasıl yapabilirim bilenler yardımcı olursa çok teşekkürler (alertten bahsetmiyorum alertlerim açık)
Top Bottom