Arama sonuçları: *

1. A

Steam Envantenterim Satılmış?

bi arkadaşımın başınada geldi yaklaşık 4000 TL civarı csgo kapsülleri vardı hepsini satmışlar ama bakiyeyi aktaramamışlar bir şey yapamadı
  2. A

steam profil paylasma postu

https://steamcommunity.com/id/nrtbdf/
  3. A

Idle Master yüzünden hesabıma bir şey olur mu?

Direk denetim masasından kaldırabilirsin öyle çok korkulacak bir uygulama değil aslında ayarlar kısmından kara liste kısmı var oynadığın online oyunların kodlarını yazıyorsun oraya bu sayede uygulama online oyunu çalıştırmıyor biraz daha güvenli oluyor
  4. A

Idle Master yüzünden hesabıma bir şey olur mu?

cs felan varsa onun kodu var 739 muydu neydi bak ona kara listeye al ben daha önceden yapıyordum bir sıkıntı yaşamadım ama yinede risk
  5. A

Steam pazarda satışa koydugum itemler listelemede yok

steam pazarı son 1 haftadır bozuldu tüm itemlerde 1 haftadır düzeltilmiyor ondan Envanterimde 160 lira olan desen 300 TL şuan aynıs orun diğer itemlerimdede var
  6. A

Steam'de 700 TL İle Ne Yapmalıyım? (CS-GO SKİN ÖNERİSİ)

M4A4 Renk cümbüşü olabilir bende ft si var Ak-47 Nightwist olabilir beğendiğim skinler onun dışında kapsül yatırımı yapabilirsiniz
  7. A

Steam mağaza sayfası siyah ekran

google den gir steam hesabına ordan giriş yapıp al
  8. A

Steam hesabı değeri nasıl hesaplanır?

banada 201 TL teklif ediyolar lan ben zaten sırf seviye basmak için 200 300 TL harcadım 1668695271
  9. A

Steam iade almıyormu anlamadım

vallahi steam canı isterse öyle bi kabul ediyorki Snıper elite 5 almıştım ilk indirime girdiğinde 78 küsür liraya sonra aldığım gün oyun 599 TL oldu indirdim tabi 1 2 saat oynadım grafikleri hoşuma gitmedi beğenmedim tabi 1 aya yakın olmuştu iade aldılar normalde 2 saatten fazla oyanan ve 15...
Top Bottom