Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Hergün hesabım Cs2 girmiş gibi gözüküyor?

aile modu açık mı steam hesabında oyunları biriyle paylaştın mı
  2. McQueen95

steamda indirme duraklıyor

oyuna mı giriyorsun
  3. McQueen95

E pin satan siteden alışveriş yapılır mı

sanmıyorum çok basit geldi fiyatlar farklı değilse bynogame falan bak
  4. McQueen95

STEAM GUARD LANETİ YARDIM

yazılımsal mı acaba appstore bakıyorum güncelleme de yok
  5. McQueen95

Şuan problemim aile modu değil mobil uygulaması gri ekranda kalıyor açamıyorum
  6. McQueen95

Arkadaşlar dün sticker çıkardım satmak istediğimde steam mobil uygulamamdan onaylamam gerektiğini söyledi uygulamaya girdiğimde steam aile modu 4 haneli pini sordu giriyorum giriyorum kabul etmiyor ama pcde pin doğru en son uygulamayı sildim yükledim düzeldi sonra bi sticker daha çıkardım hemen...
  7. McQueen95

İndirme hızım normal mi ?

arkadaşım da ben de 200 mbps kullanıyoruz bi oyun indirelim dediğimizde ben her zaman açık ara farkla hızlı iniriyorum (ikimiz de türk telekom kullanıyoruz)
  8. McQueen95

Steam'de aldığım her oyun için farklı hesap açmak?

saçma olur bi tık adam tek oyun için hesap alacağına azıcık daha fazla verip kendi hesabına alır
  9. McQueen95

Steam cüzdanı nakite nasıl çeviririm

o zaman insanlara atıyorum 50 lıralık oyun alacaksın adam sana 40 tl verecek bu şekil yapabilirsin
  10. McQueen95

Steam cüzdanı nakite nasıl çeviririm

bynogamede satacaksın biraz komisyon alıyor ama
  11. McQueen95

Ana Konu 🍁Steam Sonbahar İndirimleri MÜKEMMEL Oyun Önerileri! (22-29 Kasım)🍁

tam paramın bittiği dönem gelir ya indirimler de
  12. McQueen95

Forza 4 ne zaman indirime girer?

2 ay önce sanırım full paketi 50 TL'ye düstü steamde ordan aldım bi daha ne zaman düşer bilmiyorum
  13. McQueen95

Steam hesabımın ederi nedir?

kesin bişey söylenemez bunu hesaplamak için bi kaç site var araştırabilirsin dostum tam doğru göstermese de ortalama ederini söyleyecektir
  14. McQueen95

Steam'de Değerli Olabilecek Kart Düşürdüm Ne Yapayım?

fiyatı yüksek olabilir ama pazarda bi işlevi yok sanırsam pahalıya satamazsın 100 e koy baktın alan olmuyorsa gitgide düşür fiyatını
  15. McQueen95

Steam'de Değerli Olabilecek Kart Düşürdüm Ne Yapayım?

usta nasıl düşürdün bunu
  16. McQueen95

Steam VAC ban açılmıyor

valve hile konusunda pek iyi olmasa da ban konusunda katı şimdiye kadar 2 3 yabancı youtuber ve 1 türk dışında vac banı kaldırabilen yok ( türkün youtubede detaylı videosu var vac banı nasıl kaldırttık falan diye ) kısacası afiyet bal şeker olsun :)
  17. McQueen95

Steam format sonrası oyunları görmüyor

nası yaptın
  18. McQueen95

oyun dosyalarının içinde save klasörü varsa kopyalayıp yeniden yüklediğinde tekrardan save bölümüne atabilirsin
  19. McQueen95

Bende de aynısı oldu sadece csgo c de olduğu için onda sorun olmadı ama diğerlerini silip yüklemek zorunda kaldım
  20. McQueen95

Steam seviyesini arttırmak istiyorum

kartı düşürünce xp artmaz o kartları tamamlayıp rozet olarak işlersen xp artar rozet işleyince de kartlar gider zaten tekrardan aynı görevleri yaparak veya satın alarak kartı düşürürsün tekrardan rozet işlersin en kolay ve ucuzları csgo ve outlast kartları onları dene derim
Top Bottom