Arama sonuçları: *

1. Oneomous

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

Şaka maka birim olarak bakınca veya işte onlarda asgari 3kysa mesela bu oyun fiyatlarını 4le çarpınca aşırı ucuza geliyor
  2. Oneomous

CS2 item düşüyor mu?

? Geçen düştüğünü gördüm
  3. Oneomous

Steam Ekran Görüntülerim Gelmiyor

Normalde oyunu kapatınca soruyor ama geforceda oyunu kapatınca o da kapanıyor
  4. Oneomous

Steam Ekran Görüntülerim Gelmiyor

Now da ss tuşu neydi hatırlamıyorum f12 değilse bulamazsın eğer steam clouda yüklemediysen
  5. Oneomous

Steam hesabım ne kadar eder?

Yo gayet girebiliyorum vac banım var csgo oynayabiliyorum hatta şuana kadar oynayamadığım oyun olmadı. https://steamcommunity.com/id/oneomous/ Hatta al bak
  6. Oneomous

Vactan değil oyunların ederi yok 2 3 tane hariç hepsi boş beleş 1672604152 Oyunların son güncellenen kuruna göre hesapladı herhalde arkadaş 5kya 0dan hesap dizerim.
  7. Oneomous

Alakası yok boş bir yorum olmuş 3 yıldır vac ban var hesabımda hiçbir sorun yaşamadım. Kötü duruyor orası ayrı.
  8. Oneomous

Pek bir şey edeceğini sanmam
  9. Oneomous

Steam hesabı değeri nasıl hesaplanır?

Steam önerilen kur değişti ya oyun fiyatları değişince indirime girmeyen oyunları güncel fiyattan almış olabilir
  10. Oneomous

Steam hesabı değeri nasıl hesaplanır?

Yeşile göre baz alman lazım ama bu sadece oyun tarafı ortalama bir fiyat hesapla biraz yükseğini koy alan olmadıkça düşersin bence Ayrıca sitenin linkini atabilir misin kendi hesabıma bakıcam
  11. Oneomous

steam - Hesap oluşturma isteğiniz başarısız oldu

Vpn ile dener misin ? İnternet sitesinden açmayı dene. Ayrıca 2 3 defa spam şeklinde hesap açtıysan spama düşmüş olabilirsin.
  12. Oneomous

Steam yaz indirimleri oyun önerisi

Cities skylines Kendi şehirinizi kuruyorsunuz o tarz oyunları sevenler zaten biliyordur fakat ona ek öneri olarak Soviet republic oyununu öneriyorum 10 numara bir oyun.
  13. Oneomous

Steam hediye atarken oluşan hata [ÇÖZÜLDÜ]

hahahaha garipmiş gerçekten.
  14. Oneomous

Sanırım indirimli alıyorsun geri dönüş çok geç gelebilir internetten detaylı araştırmanı öneririm arka planda sen yine yaz tabi ama belki internette bire bir aynı sorunun çözümüne denk gelirsin.
  15. Oneomous

Başka kartla deneme şansın var mı ayrıca sürekli arka arkaya yaptıysan steam desteğe yazman zorunlu olabilir.
  16. Oneomous

Bu her zaman işe yaramıyor fakat umarım arkadaşta işe yarar.
  17. Oneomous

Steam'den oyun iade ettim iade talebim kabul edildi

Okudun mu bilmiyorum fakat 7 ila 14 gün içerisinde iade edileceği yazıyor bankaya bağlı olarak ortalama süredir.
  18. Oneomous

Xbox gamepass düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

Düşük sistem ile hoi nasıl oynuyorsun ?
Top Bottom