Arama sonuçları: *

1. Q

Oyunkredi.com Steam cüzdan kodu yerine kart no verdi

adlıktan sonra kullandım fakat 93 tl kaldı bence ondan 80 tl çekerler diye düşünüyorum
  2. Q

nasıl geri iade edebilirim ama kullandım steam destekden yapabilirmiyim? 1694966956 iade etmeyi denedim cüzdanımda hala 93 tl var galiba iade edersem onu çekerler
  3. Q

papara bana 100tl hediye etti trendyolda kullanmak içiin bende öyle satın aldım 1694966525 steam hesapıma bir şey olurmu? lütfen steam hesapıma bir şey olurmu? lütfen
  4. Q

Merhaba. Ben Trendyol üzerinden Steam cüzdan kodu aldım ve geldi. Fakat geldiği anda çok şüphelendim. Çünkü kod yerine kart no verdi. Kendilerine ilettiğimde Steam cüzdan kartlarını kaldırığı için sanal hesap açıp böyle kullanmamızı sağlıyorlar. Ben şahsen kullandım. Ama bir güvenemedim çünkü...
  5. Q

Merhaba. Ben Trendyol üzerinden Steam cüzdan kodu aldım ve geldi. Fakat geldiği anda çok şüphelendim. Çünkü kod yerine kart no verdi. Kendilerine ilettiğimde Steam cüzdan kartlarını kaldırığı için sanal hesap açıp böyle kullanmamızı sağlıyorlar. Ben şahsen kullandım. Ama bir güvenemedim çünkü...
Top Bottom