Arama sonuçları: *

1. U

ChatGPT 4-o'ya sıfırdan chrome uzantısı kodlattım ve yayınladım.

Evet bu eklentiyi ilk yüklediğinizde yaşadığınız bir problemdi sayfayı yenilemek gerekiyordu çalışması için ancak güncelleme bu sabah geldi artık böyle bir problem olmuyor uzantıyı silip yükleyin çalışacaktır. Teşekkürler kullandığınız için bir problem yaşarsanız yazabilirsiniz.
  2. U

Hocam hem volume ve hem brightness tuşları fare tekerleği ile çalışıyor. Bara mouse wheel volume control falan yazamayacağım için direk volume ve brightness yazdım. Changelog'lar artık patreon ve discord adreslerine geliyor. Teşekkürler :) 1721983156 Teşekkür ederim ama sosyal medyada...
  3. U

Hocam yarın gibi güncellenmiş olur, teşekkür ederim.
  4. U

Evet onu düşündüm ancak Youtube ekran görüntüsünde olduğu gibi direk olarak videoyu indirmeye izin vermiyor. Harici siteler kullanmak gerekiyor indirme işlemi için o yüzden ekleyemiyorum o özelliği maalesef.
  5. U

Hocam artık ekleyebileceğim maksimum özellik sayısına ulaştığımı düşünüyordum çünkü koyabilecek bir şey aklıma gelmiyordu, bu fikri baya yaratıcı ve uzantının tam aradığı özelliklerden biri olduğunu düşünüyorum. 1.5 güncellemesi ile bu özelliği getireceğim. Teşekkür ederim.
  6. U

Hocam aylık 20 dolar ve uzantı yapmanın da eğer bağış yapan olmazsa bir getirisi yok, bu sadece öylesine bir projeydi başka yapacağımı sanmıyorum çok çileli bir süreç. 1721571243 Teşekkür ederim.
  7. U

Merhaba, başlıktan da anlayacağınız üzere böyle bir proje yapmayı denemek istedim. ChatGPT'ye aklımdaki fikri söyledim ve bunu bir uzantı haline getirmek istediğimi ancak kod bilmediğimi söyledim ve bana gerekli kodları yazıp göndermesini istedim. Haftalar boyunca yüzlerce revizyon, chrome web...
Top Bottom