Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Tırnağım Kırıldı Yardım

troll konu galiba :D
  2. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

havalı ? bende havalı diye bir şey demedim dedim ki o ayakkabı hoşuma gidiyor ama almak için param yok. ne yapabilirim replikadan başka ? fiyatları yüzünden de giyim yapamayacaksam ne yapayım daha ?
  3. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

hocam her ayakkabıya 2800 tl nasıl verilecek ?
  4. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

bunlarda replika mı hocam bide neden önermiyorsunuz görüntü yüzündenmi yoksa başka bir şey mi
  5. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

yani banada para biriktirmek heleki 1 ayakkabı için çok saçma alınan maaşlar belli ben 7000 tl alıyorsam 2500 bir küçük ev kirası parası kadar ona verirsem ne yapacağım bugüne kadar yapmaya çalıştım ama artık daha da zor bu ekonomide artık giyilmiyor insanın içi rahat etmez giyerken 1681579848...
  6. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

ama model olarak bkazeri seviyorsam ve giyemiyorsam ne yapmam gerek ?
  7. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

neden ?
  8. FOXN FOR WİN

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

Arkadaşlar Merhaba Orjinal Ayakkabı Almayı Seven Biriyim Bu Güne Kadar Çakma Ayakkabı almadım 1 2 kere dışında ama bugün bayram için 2 tane ayakkabı alıncaya kadar işte. Nike Blazer High 77 Ve Nike Air Jordan High Alayım Dedim Bir baktım 2 sini alınca 6,500 Tl tutuyor ki okadar parada bende...
  9. FOXN FOR WİN

800-900 tl ye bilekli ayakkabı önerisi

Hocam 1200 Tl ama Çok efsane. Ben Şahsen Giyiyorum Şiddet ile öneririm. : https://www.hepsiburada.com/adidas-erkek-hoops-3-0-spor-ayakkabi-gw3019-p-HBCV000022XT3K?magaza=Ancheyn
  10. FOXN FOR WİN

Giyimini beğendiğiniz örnek aldığınız kişiler kimler?

İmkanım Olsa %100 Wrench gibi giyinmek isterdim. Hele Maskesi :love:🥰
Top Bottom