Arama sonuçları: *

1. Gamze3310

GIGABYTE H610M H V2 Intel Bios update

Type-c yi süs olarak koymuşlar galiba yada anakartta o özellik varsa biz bağlıyoruz
  2. Gamze3310

gelişme var mı kurdun mu?
  3. Gamze3310

ben ethernetle bağlanıyorum bu type c ye telefon takmak istedim girmedi neden acaba dosya aktarımı yapamıyorum
  4. Gamze3310

çalıştıra dxdiag yaz ekran bölümünde görünür ekran kartın amd driverını yükledim ekran için sitesinden
  5. Gamze3310

Ben açar açmaz DEL tuşunu spamladım öyle girdim bios güncelleyecektim olmayayınca çıkarttım format için windows 10 usb taktım ram hızını hallettikten sonra save and exit dedim otomatik windows kuruluma geçti bi video görmüştüm sistem boşsa direk usb yi görebiliyormuş galiba benim öyle oldu
  6. Gamze3310

Recep baltaşın videosundan bakıp yapmıştım rufus ile tam hatırlamıyorum
  7. Gamze3310

ultra ayarlarda path of exile denedim canavar gibi sistem 200 fps alıyorum ama uzun kullanımda bilemem tabi denemelik girdim bi map döndüm yağ gibi akıyor her şey sonda
  8. Gamze3310

2017 den beri windows 10 kullanıyorum hiç format usb hazırlamadım beceremem diye. Pc alınca freedos geleceğini duyunca direk hazırladım bende hazır duruyordu usb
  9. Gamze3310

böyle bi bilinmeyen aygıtım var aratınca ACPI\VEN_INTC&DEV_1056 Intel Serial IO çıkıyo güncelledim hala duruyo olmadı sende var mı bu uyarı
  10. Gamze3310

boşta bıraktım tek başına takılıyor napayım :D ona koltuk yok ayakta gidecek
  11. Gamze3310

q flash file a tıkladım usb yi görmedi benim f29 u atmıştım ama f28 i görünce gerek yok dedim riske atmaya zaten güncel ama yinede denemek istedim usb file e basınca usb yi görmedi ve geçtim direk windowsu kurdum
  12. Gamze3310

Biosu update etmedim zaten 28 kuruluymuş benim usb yi görmedi görmeyince uğraşmadım windowsu kurdum fakat şöyle bi sıkıntım var kasa fanlarım çalışmıyor işlemci soğutucu fanı çalışıyor sadece umarım garantiye göndermem gerekmez Arkada boşta soket varmış onları birleştirince çalıştı neden bunu...
  13. Gamze3310

güç kablosunu ekran kartına bağlarken farkettim 2 tane boşta kalıyo napıyoruz bunu
  14. Gamze3310

hazır sökmüşler ekran kartı slotu için yer açmışlar ama vida yok orda sabitlemek için kutudaki vidalarla yapacağız o zaman
  15. Gamze3310

ekran kartını takınca nasıl vidaladın bende vida yok
  16. Gamze3310

beklerim akşama bişey kalmadı zaten
  17. Gamze3310

ben daha ekran kartını takmadım sen benden çok ilerdesin
  18. Gamze3310

Biosu güncellede bana haber ver bozulursa ilk seninki bozulsun
  19. Gamze3310

kendime mi çekmem lazım dolap gibi mi açılıyor çok sert kırılacak gibi açtım komple çıkıyormuş tamamdır
  20. Gamze3310

vatan linkini attım orada yazıyorsa yazıyordur yazmıyorsa kasayı açabilirsem direk kart üzerinden bakacağım 1721388405 o çıkıntıyı gördüm kasa arkasında ordan asılıyor muyuz kırmak istemiyorum
Top Bottom