Arama sonuçları: *

1. E

AMD uygulamasi kayıt alma

Zaten kayitin kalitesi düşük oluyo piksellesme oluyo sanırım bazı ayarları yapmam gerekiyo. Saolun yorum için ben biraz kurcalarim AMD uygulamasını çözerim heralde
  2. E

AMD uygulamasi kayıt alma

Rx 6700xt kartım var ve şu aralar çok fena FM ye sardım. Takımın attığı güzel golleri kayita alıyorum AMD uygulamasi üstünden. Ama 10saniyelik bir kayıt bile 55-60mb yer kapliyo bunu düşürmenin yolu var mı? Ayrıca yorumlara lütfen AMD kayıt için kötü falan demeyin amacım yayın yapmak falan değil...
  3. E

2.el hdmi girişi olan ekran kartı arıyorum

Zaten görüntü almak için kullanabilicegin hdmı ı olan minimum kartları sunmuş insanlar. 50liraya çalışır durumda olan hdmili bir kart bulamazsın
  4. E

Düşük; pc, Ram ve ekran kartı

Rame takviye yapsan bile anca çok eski oyunları oynayabilirsin.
  5. E

Nvida Mı Amd Mi Hadi Tartışalım

Henüz herhangi bir kanıt sunulmadi. Haberde yazan bu. Yani bende GT730da DLSS3 kullandığımı iddia ediyorum o zaman. Nvidia dlss3ün rtx4000e özel oldugunu söylemişken rtx 2000serisinde DLSS3 kullanılacağına inanmak akıl kârı degil. Adamlar yeni seriyi satmaya çalışıyorlar o yüzden dlss3ü rtx4000e...
  6. E

Önceki konu açıldığında son kart 2060degildi ki? En fazla 2-3haftada bir bunun konusu sürekli aciliyo zaten
  7. E

Gerçekleri mi söylüyorsun? Nvidia daha az elektrik çekiyo diyosun bu mu gerçek? AMD daha çok isiniyo diyosun bu mu gerçek? İkisi de yanlış bilgiler
  8. E

Forumda bu tartışmadan 100lerce varken tekrardan böyle bir konu açmak gereksiz bence. Hem konudan çok fazla var. Hem de konu sahibi Nvidia fanboylugunu konusturarak objektiflik ten çok uzak durmuş. Bir tartışma konusu aciyosan ve fikir belirtitosan objektif davranmam lazım. Neymiş AMD Nvidia ya...
  9. E

Niye eskiye bakıyosun ki? Teknoloji karsilastirilirken yıllar öncesine değil şimdiye göre karşılaştırılır. Rtx 4090ornegini vericem sence enerji tasarrufu var mı? AMD 6000ve 7000serilerinde enerji tasarrufu olarak nvidiayi geçti. Ayrıca enerji tasarrufu olarak geçtiği için ısınma sorunu diye bir...
  10. E

??? AMD kartlar nvidiaya göre daha mı fazla enerji tüketiyor??? Üst düzey kartların enerji tüketimine tekrardan bakın derim. Ayrıca AMD gereksiz ısınıyor diye bir şey yok. Bu iki madde yanlış ve saçma olmuş
  11. E

3060ti boşta 50 derece normal mi?

Normal. Yükte kaç derece oluyo önemli olan o
  12. E

Yardım 3090 Ti Ekran kartları arasındaki fiyat farkı??

Sadece sogutma farkı var birkaç derece daha soğuk çalışabilir. Ama kesinlikle o fiyat farkına değmez
  13. E

Sizce Hangi Marka Ekran Kartını Almalıyım ?

Ben olsam bu 3ü arasından Asus dualı tercih ederdim
  14. E

RTX 6000 SATISA CIKMIS (95k)

İs kartları oyun için olanlar değil. Bakarsan rtx 8000serisi de var zaten
  15. E

1080p mi yoksa 2k mı ?

Eğer AAA oyun oynamam FPS oyunlarında takılırım diyosan 1080 280hz iyi olabilir. Ama AAA da oynarım dersen 2k tabii ki
  16. E

rx 6600, rx 5500, ve rx 6400 arasında kaldım hangisini almalıyım

En iyi tercih tabii ki Rx 6600 olur
  17. E

Yeni ekran kartı aldım ekran gelmiyor

Knk bir DVİ diyosun bir VGA. Eğer dönüştürücü kullaniyosan kabloda sıkıntı vardır
  18. E

RTX2060 vs RTX3060??

Satıp koyucagin fark azsa eğer değer geçmeye
  19. E

Yardım Radeon manuel fan ayarı hakkında yardım [6650xt]

Bağlantı noktası sıcaklığını baz aliyo diye biliyorum. 85derece için olan fan hızını dusur gpunun sıcaklığı çok artmiyicak şekilde
  20. E

opera gx 100 gpu kullanımı

Ekran kartın ne?
Top Bottom