Arama sonuçları: *

1. D

Qhd Mi̇ Yoksa Fhd Mi̇ Moni̇tör Destek - Yardim

Ayni marka zaten hocam alienware del'lin. Bir zamanlar huawei ile honor gibi
  2. D

O zaman dedigim gibi ekrana cok yakinsan 24 inch 27inch farkini bile hissetmezsin 7.5 santim daha genis oluyor cunku ekran ama dibinden oynuyorum diyosun o yuzden 24 bile isini gorur. Full rekabetci oynuyorsan fhd 24inc duz ya da 27inc kavisli va panel ve bulabildigin en yuksek hz degerinde olan...
  3. D

Kavisli monitoru ornek olarak verdim wqhd ile qhd farkini soylemek icin. Herkesin bir oyun anlayisi var. Dostum alacagin monitoru birkac parametre ile 4 5 secenege indirmen lazim: 1) bu sistem elimdeyken sadece rekabetci oyun mu oynayacagim, sayet birgun boylesi guzel sitemde cyberpunk, god of...
  4. D

Wqhd 2k sayilmaz tek farki yanlardan uzun olmasi degil. Monitoru yanlardan daha uzun yapmak icin adamlar daha cok piksel ekliyor monitore. Yani mesela samsungun odessey g5 monitoru var 34 inch olan versionu wqhd ve cozunurluk onlarda 3440 x 1440 normal bir qhd monitorun cozunurlulugu 2560 x 1440...
  5. D

Ama arkadas rocket ve valorant oynuyorum diyor. Bunlara bakmak lazim. Csgo bence artik belirleyici bir oyun degil. Full optimize bi oyun. Valorant ve rocket testlerinde kac fps veriyor?
  6. D

O zaman qhd daha mantikli tabi gozun gonlun doyar, ancak burada bir de monitorun hz olayi var suan aklima gelen. Benim tavsiyem youtubedan seninkine benzer bir sistemin 2k da verdigi fps degerlerine bakman. Rekabetci oyunlarda fps goruntunun cozunurlulugunden once gelir bence. Tutup da 2k 80 100...
  7. D

Sistem ozelliklerin onemli dostum ayrica hangi platformda oynadigin da onemli, ps4 ps5 oynuyorsan qhd desteklemiyor goruntu alamazsin demiyorum ama yani qhd monitorde ps konsolda 1080p secebilirsin. Uzerine en fazla yapabilecegin superpampling olayi ama yine de 1080p goruntu cikisi alirsin. Ama...
Top Bottom