Arama sonuçları: *

1. E

Monitör panel tavsiyesi

27inçde 1080p görüntü kötü duruyo yakından bakılınca
  2. E

Yeni monitör aldım kablosu yok

Bakın hocam hdmı farklı sürümleri var gibi düşünün. 1.4ve üstü hdmı kabloları 144hz verebiliyo. Ama gidip de eski teknoloji hdmı takarsan 144alamazsin. Bu kadar basit. Açıklamam yetti mi?
  3. E

Acer monitör Alınır mi?

Alınır bence. Bende Acer VG272UP var ve kalitesi çok iyi.
  4. E

2K Amd Ekran Kartı için Monitör Önerisi

VA önermem hocam bence kesinlikle IPS alınmalı
  5. E

Çözüldü✓ Display Port mu? HDMİ mı?

144 veren hdmı da var ben hdmila 144hz kullanıyorum
  6. E

Monitörün hoparlörü varsa eğer ses veriyo diye biliyorum eski DP larda öyle olabilir ama yeni DPlarda ses de veriyo
  7. E

Dpla ses alabilirsin
  8. E

i5 12500 rtx 3080li sistem için monitör önerileriniz

VA panel böyle bir iyi sisteme alınmaz kesinlikle 3080li sistem aliniyosa IPS olmalı kesinlikle diye düşünüyorum. 2k çözünürlük IPS panel iyi bir monitör alınmalı bence
  9. E

GameBooster 27 inç 165hz 1ms monitör alınır mı?

Ben olsam 24inc IPS alırdım IPS panel çok iyi ve 27incte 1080p çok güzel görüntü sunmuyo.
  10. E

Yardım Monitör masaya sığmama gibi sorun olur mu?

O rafları cikarabiliyosundur belki bazı masalarda üstteki raflar cikabiliyo
  11. E

1 bilgisayar 2 monitör 2 farklı görüntü nasıl yapabilirim?

Aynı cümlede hem atar yapiyosun hem de yardım istiyosun sence mantıklı mı bu yaptığın
  12. E

2monitorum var diye belirtmemissin sorunda sen önce Türkçeyi doğru kullan
  13. E

2monitor alıp onları pcye bağlayarak
  14. E

144 hz monitörde 200 fps ile 400 fps arasında fark olurmu?

300fps alsanda 144fps görüyorsun zaten PC yi boş yere 300fps de yorma bence Max FPS ayarlayabilirsin
  15. E

Çözüldü✓ Monitör Temassizlik Sorunu

Tamamdır knk sorun çözüldü mallık bendeymis monitör standdan çıkmasın diye güç girişinin olduğu yere çok bastirmamistim sonra nolcaksa olsun diyip hayvan gibi bastırdım ve giriş tam yerine oturdu
  16. E

Benimki daha yeni 1-2aylik ve bu sinir bozucu olmaya başladı 1saattir uğraşıyorum 1kere oldu 1dk olmadan tekrar gitti ekran ayrica kabloyla oynadıkça çit sesleri geliyo monitörün güç girisinden sanırım elektrik kaçağı var garantiye göndermek de istemiyorum ama tek çare bu gibi duruyo başka bir...
  17. E

Monitörün güç girişi yerinde Temassizlik var kabloya değdigim an gidiyo ekran sonra baya uğraşmam gerekiyo en başta sorun etmemiştim ama şuan ders çalıştığım için masada monitörü geri itmem gerekiyo ve oyun oynarken tekrar öne çekmem lazım ama kabloya değdigim anda ekran gidiyo tekrar...
  18. E

Bu monitör bu fiyata alınır mı?

İpslere göre kötüler
  19. E

Yardım Yüksek çözünürlüklü oyuncu monitör önerisi

2k monitör atmış ama 8bin liraya hem 4k çözünürlük hem de 240hz monitör bulamazsın bence o yüzden 4k alicaksan hzi düşürmek lazım 1664545650 2k için 10-15k gereksiz çok daha ucuza 2k monitörler var
  20. E

Anakartım kaç hz monitör destekler

Ekran kartı alicaksan zaten goruntuyu anakarttan değil ekran kartından alicaksin monitörden çıkan DP/hdmı kablosunu ekran kartına takicaksin anakartla işin yok görüntü alırken
Top Bottom