Arama sonuçları: *

1. emre6840

Yardım 250 HZ MONİTOR 150 DOLAR NORMALMİ?

+$168.49 Nakliye & İthalat Ücreti var, toplam 318,48 dolar'a geliyor
  2. emre6840

Monitörde Ghosting Var mı?

tamam iade kabul ederler beğenmedim diyerek iade edebilirsin 14gün iade hakkın var. şu videoyu izle anlayacaksın : 1683548124 yani videodaki gibi takip ederek çek, düz fotografını çekme, ufoları takip ederken video yada fotograf çekip atarsan daha net anlaşılır
  3. emre6840

Monitörde Ghosting Var mı?

fotografı ufoyu takip ederken çekebilirmisin 1683547833 kaç gün oldu alalı
  4. emre6840

Yardım gigabyte g24f-2 ışık sızması,ghosting,ölü piksel

Evet, 180Hz,Smart OD ve HDM kablosu bağlı, sağdaki benim soldaki başka bir kullanıcın testi
  5. emre6840

teşekkürler ayarı yaptım ama hala hafif ghosting var. diğer kullanıcıların ghosting testlerine baktım nerdeyse yok gibi bende biraz fazla gözüme batıyor değişim talebinde bulundum. şansımı deneyim talebimi kabul ederlerse göndereceğim 1683147317 hocam kamerada gözükmüyor ama gözümle ayırt...
  6. emre6840

hocam ghosting varmı attığım resmilere bakarmısın
  7. emre6840

Merhaba arkadaşlar, İtopya mağazasından Gigabyte G24F-2 aldım. ölü piksel, ışık sızması ve ghosting testleri yaptım ve sanki sorun varmış gibi hissediyorum. ben bu testlerden fazla bir şey anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim. bunlarlar ilgili bir kaç fotoğraf çektim inceleyip yorumlarsanız...
  8. emre6840

Mert bayantemur monitör

hocam va panel diyor
  9. emre6840

Monitörü ıslak mendille sildim iz kaldı ne yapacağım?

Hocam hangi bez alınır sizce monitör telefon silmek için ; Koroplast İz Bırakmayan Mikrofiber Cam Bezi 1 Adet https://www.amazon.com.tr/dp/B08HVVVNN9/ref=cm_sw_r_apan_i_2AF0C2ZSM0KT3JKTFNK3?_encoding=UTF8&psc=1 Koroplast Mikrofiber Çok Amaçli Ev Bezi 2 Paket (1 x 2 Adet)...
  10. emre6840

Çözüldü✓ VGA to HDMI dönüştürücü lazım

merhaba dostlar yeni bir sistem aldım erkan kartı hdmi destekliyor şuan için monitör almaya bütçem yok hp marka vga çıkışlı eski bir monitörüm var sağlam bir dönüştürücü lazım önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Top Bottom