Arama sonuçları: *

1. Y

İnventustan güvenilir mi ve monitör tavsiyesi

Nerede olacak, TN panel düşünmüyordum ama araştıracağım bu monitörü. 1641552525 Her freesync monitörde gsync kesin olarak kullanılabilir mi? Freesync monitör de kullanabilmek için adaptive özelliği olması gerekmiyor mu? Yani Adaptive sync, freesync monitörde gsync de kullanılabilir anlamına...
  2. Y

Teşekkürler, bunların hepsi gsync destekliyor mu? Viewsonic ve Asus özelliklerinde desteklediği yazıyor sadece. Bir de bunların hepsi IPS panel Va panelde önerebilir misin
  3. Y

Hayır ekran kendini otomatik 90 fpse göre ayarlıyacak ve bu sayede yırtılma olmayacak.
  4. Y

Mesela valarontta 150 160 FPS alıyorum ama bazı anlar 120lere kadar düşebiliyor. Yırtılma vs olmamasi için gsync destekli bir ekran almam gerekmez mi böyle durumlar için. Yanlış düşünüyorsam aciklarmisin
  5. Y

Merhaba, İnventus'tan monitör alacağım. Bu siteyle ve ürünle ilgili yorumlarınız nelerdir? Ekran kartım GTX 1050 ti bu yüzden gsync destekleyen 144-165 Hz olan bir monitör arıyorum, önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçe 2000-3000 arası Almayı düşündüğüm ürün...
Top Bottom